Klíma- és hőszivattyú-szerelő

  • Cég neve

    FAKTOR VÁLLALKOZÁSI IRODA Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 400e - 550e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Hűtőkörök, klímák és hőszivattyúk szakszerű szerelése
  • Családi házas hőközpont gépészeti munkák elvégzése

Elvárások

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Fontos a proaktív hozzáállás.

Olyan embert keresünk, aki nem fél a kihívásoktól, megoldásokban gondolkodik és vágyik a szakmai fejlődésre

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és prémium lehetőségek
  • Teljes munkaidős állás, alkalmazotti jogviszony
  • A munkavégzést professzionális szerszámokkal és céges autó használatával támogatjuk
  • Hosszú távú karrierlehetőség, szakmai fejlődési lehetőségek és támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk, a Faktor Vállalkozási Iroda Kft, szakképzett klíma- és hőszivattyúszerelőket keres Budapest és környékére. Tarts velünk hosszú távon egy fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatban! Barátságos és támogató környezetet biztosítunk munkatársainknak és folyamatosan fejlesztjük szakmai tudásukat.

Legyél Te is része sikerünknek és dolgozz velünk egy olyan csapatban, ahol támogatják a szakmai fejlődést és értékelik a közösen elért eredményeket!

Küldd el önéletrajzodat a jelentkezem gombra kattintva.