Kivitelezési vezető /gépész terület

  • Cég neve

    Hőtechnika Kőolaj Kft.

  • Munkavégzés helye

    2440 Százhalombatta

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 800e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • >10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

-        ajánlat kidolgozásában szakmai tanácsadás a műszaki előkészítés részére
-        a rá bízott projekt előkészítésében közreműködés
-        a projekt erőforrás igényének meghatározása, tervezése
-        ütemterv, előrehaladási riportok készítése
-        megrendelő képviselőjével szakmai kapcsolattartás
-        projekt nyomonkövetése műszaki oldalról, kivitelezés közben felmerült problémák kezelése
-        riportálás a kivitelezési vezető felé

Elvárások

-        középfokú gépész végzettség
-        minimum 10 év szakirányú tapasztalat
-        felhasználói szintű számítógépes imeretek
-        pontos, precíz munkavégzés
-        jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

-        ipari területen, erőművi területen szerzett tapasztalat
-        jó probléma megoldó készség
-        utazási hajlandóság (Magyarország területén belül)

Amit kínálunk

- stabil magyar vállalat
- kiszámítható munkavégzés
- szakmai vezetők
- fejlődési lehetőségek
- képzések támogatása

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Hőtechnika Kőolaj Kft. 1992-ben alakult, magyar tulajdonú vállalatként. 2 telephelyen vagyunk jelen: Százhalombattán és Tiszaújvárosban, közel 100 fős alkalmazotti létszámmal.
Fő tevékenységünk nyomástartó berendezések, kemencék, tűzálló falazat építés, ács-állványozás, technológiai csővezetékek gyártása, szerelése, egyéb gépészeti és acélszerkezeti gyártó- és kivitelezési munkák elvégzése.

A "jelentkezem" gombra kattintást követően kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével.