Kivitelezési Projektmenedzser

  • Cég neve

    VPP SOLAR Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bónusz

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Energetikai Projektek fejlesztésével, kivitelezésével és üzemeltetésével, valamint komplex Energetikai Megoldások fejlesztésével foglalkozó dinamikusan fejlődő Társaság, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Nagymúltú budapesti székhelyű vállalatcsoport, energetikai projektjeinek (jellemzően épületre- vagy szabadföldre telepített naperőművek) műszaki projektmenedzsmentjéhez keres munkatársat

Feladatok:

Energetikai projektek (jellemzően naperőművek) projektmenedzsmentje, koordinációja, vállalkoztatási feladatok ellátása:

  • Energetikai projektek kivitelezéséhez kapcsolódó előkészítő feladatok ellátása, vonatkozó vevői szerződések és műszaki dokumentációk megismerése, előkészítő feladatok ellátása – projektajánlatok, költségvetések, ütemtervek elkészítése, vállalkozási szerződések megkötése, anyag és szolgáltatás megrendelések menedzsmentje - helyszíni felmérések menedzselése
  • A kivitelezés teljeskörű időbeli és térbeni organizációja, kivitelezésen közreműködő vállalkozói erőforrások biztosítása, az alvállalkozók és az EPC (mérnökség/beszerzés/kivitelezés) divízióban dolgozó Kollégák munkájának koordinálása, felügyelete, ellenőrzése, valamint a kapcsolódó társdivízióban dolgozó Kollégák munkájának, összehangolása az EPC szolgáltatás (kiserőmű méretű jellemzően naperőmű projektek kivitelezése) magasszintű megvalósításának érdekében, tervezett költségvetés és ütemezés betartása mellett
  • Az erőművek készre jelentésének és bekapcsolásának menedzsmentjében aktív együttműködés
  • Szoros együttműködés a EPC divízió felelős területi vezetőjével és munkatársaival
  • Aktív Kapcsolattartás, együttműködés alvállalkozókkal, hatóságokkal
  • Kapcsolattartás és kommunikáció a Vevőkkel, szerződés szerinti teljesítési igazolások menedzsmentje
  • A kivitelezés során felmerülő problémák megoldása, és/vagy azok tervező- fejlesztő Kollégákkal történő megbeszélése, megoldása.
  • Minőség-ellenőrzés, munkavédelmi előírások és technológiai utasítások betartása és betartatása
  • Új potenciális alvállalkozók, beszállítók felkutatása, azokkal való megállapodások menedzselése
  • Építéshelyi adminisztráció, riportok, kimutatások naprakész vezetése és projektzáró dokumentum elkészítésének felügyelete

Elvárásaink:

  • Közép/Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 1 éves építőipari területen eltöltött szakmai tapasztalat, projektmenedzsment gyakorlat
  • Önálló munkavégzési képesség, projekt szemlélet, proaktivitás, jó problémamegoldó képesség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Magas minőségű munkakörnyezet és privát használatra is használható munkaeszközök (vállalati gépkocsi, céges telefon, laptop)
  • Hosszútávon tervezhető jövő, versenyképes jövedelem (béren kívüli juttatások, teljesítményarányos bónusz)
  • A legjobban prosperáló iparág, innovatív energetikai megoldásaiban való közreműködés,
  • Dinamikusan fejlődő társaságnál szerzett széleskörű tapasztalat, Inspiráló szakmai környezet, tudástranszfer
  • Szakmai fejlődés támogatása

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület IP West Irodaház, valamint Magyarország teljes területén lévő projekthelyszínek

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Kivitelező, General kivitelező

Fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.