Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. logo

Kivitelezés ellenőr

  • Cég neve

    Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    Százhalombatta

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Munkakör célja:

Helyszíni ellenőrzési tevékenységek végrehajtása a karbantartási tevékenységekhez kapcsolódóan, valamint a belső/külső kapacitások hatékonyságának növelése érdekében. Az ellenőrzési folyamat része az egyes munka fázisok visszamérése és kategorizálása a saját fizikai állomány és/vagy az alvállalkozók által végzett munkákhoz kapcsolódóan. A munkakör célja a hasznos és a hozzáadott értéket nem képviselő tevékenységek mérése, beazonosítása, elemzése és lejelentése.

Feladatok:

  • Az ellenőrzési terv alapján a kiválasztott munkák kivitelezésének mérése a meghatározott módszertani és standard dokumentációs követelményeknek megfelelően az adott telephelyen, illetve a releváns műhelyekben.
  • Végrehajta a különböző típusú ellenőrzéseket („Hands on Tool” ráfordítás, mintavételes ellenőrzés és teljeskörű munka ellenőrzés) a meghatározott eljárási követelmények alapján, a munkafolyamatok időtartamának mérésével a helyszínre érkezéstől a végső zárásig, dokumentálva az egyes munkafázisok kezdetét és végét, valamint az adott feladathoz kapcsolódó létszámot, beleértve az adott munkában részt vevő összes szakmát.
  • Elkészíti az eredmények összesítését az elfogadott dokumentációs követelményeknek megfelelően, hogy összehasonlíthatóak legyenek az egyéb rendszerekből kinyerhető információkkal
  • Kapcsolatot tart a munkakezdési engedélyt kiadó operatív személyzettel és a végrehajtást irányító helyi művezetőkkel
  • Az információ áramlás biztosítása érdekében megosztja és jóváhagyatja a mérési eredményeket a lokálisan megbízott helyi operatív vezetővel
  • A végleges mérési jegyzőkönyveket papír alapú vagy digitalizált formában átadja az ellenőrzési szakértő részére a helyszíni ellenőrzés során szerzett tapasztalatokkal együtt.
  • A területi/műhely munkák szemlézése során ellenőrzi az EBK utasítások és szabályok betartását, valamint lehetőség szerint azonosítja a kockázati tényezőket.
  • A közvetlen felettes által meghatározott egyéb feladatok a munka jellegének és típusának megfelelően a munkakör céljával kapcsolatosan.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki szakirány (gépész, műszerész, villamos, szakipar)
  • min. 2 év gyakorlati tapasztalat
  • Nyitott kommunikációs készség, konfliktus kezelés, csapatmunka
  • Alap szintű MS Office, alap SAP tudás (SM, MM, MRS), okos eszközök és alkalmazások használata
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Évi bruttó 800.000 HUF összegű Cafeteria
  • Továbbá:
    • Egy havi alapbérnek megfelelő karácsonyi jutalom
    • Céges IPhone, korlátlan magánhasználattal.
    • Korszerű és teljes munkavédelmi ruházat
    • Munkába járási támogatás
    • Extra teljesítményért évközi jutalom
  • Egészségmegőrzés:
    • Medicover széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések
    • Gyümölcsnapok, sportprogramok

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. a következő pozícióra keres új munkatársat: Kivitelezés ellenőr

Munkavégzés helye: Százhalombatta