Kiszállító – megemelt bérrel (Budapest XIII.)

  • Cég neve

    Unix Autó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest XIII. Frangepán u. 55-57

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Csatlakozz Te is az UNIX AUTÓ KFT.  csapatához az alábbi pozícióban:

A több mint 30 éves Unix Autó az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata Magyarországon. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Eredményes működésünk elismeréseként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” címet, 11-szeres Magyar és 12-szeres Superbrands díjas vállalat vagyunk, és büszkék vagyunk arra, hogy a 100 legtöbb embert foglalkoztató vállalat között szerepelhetünk felelős munkaadóként.

Az UNIX Autó hosszú évtizedek alatt bizonyította, hogy stabilan és eredményesen működik, munkavállalóinak biztos anyagi hátteret nyújt. Jelentkezz és csatlakozz hozzánk Te is!

Kiszállító – megemelt bérrel

Próbaidő alatt garantált minimum bruttó bér: 360.000 Ft

Próbaidő után kifizetett átlagos bruttó béreink: 403.280 Ft

Legmagasabb bruttó bér előző havi fizetéseink alapján: 644.000 Ft

Mit adunk munkádért cserébe?

  • Céges mobiltelefont, amit privát célra is használhatsz
  • Igényes, modern munkaruhát (cipő, nadrág, póló, polár pulóver, kabát)
  • Egyéni teljesítménytől függő prémiumot havi szinten
  • Jó állapotú, modern kiszállítóautóval dolgozhatsz
  • Előre tervezhető munkaidő
  • Gyors és hatékony munkaeszközök (PDA, informatikai rendszer)
  • Folyamatos visszajelzést és karrierutat biztosítunk Neked - jó teljesítményed garancia lesz az előrelépésre!

Mi lesz a feladatod?

2024-re ismét emeltük a béreket! Próbaidő alatt garantált bruttó 360.000 Ft, próbaidő után átlagosan bruttó 403.280 Ft, legmagasabb bruttó bér az előző havi kifizetések alapján: 644.000 Ft

  • Partnerek által megrendelt termékek kiszállítása
  • Kiemelt partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás, akciókról való tájékoztatás
  • Raktári feladatok ellátása, áru rendszerezése
  • Szállításhoz kapcsolódó dokumentumok kezelése, adminisztráció elvégzése

Mit várunk Tőled?

  • Érvényes "B" kategóriás jogosítvány
  • Legalább 1-3 éves vezetési tapasztalat
  • Magabiztos helyismeret
  • Előnyt jelent értékesítésben szerzett tapasztalat, de az sem okoz problémát, ha pályakezdő vagy, mert mi megtanítunk mindenre!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

ÉRDEKEL? ADD BE A JELENTKEZÉSEDET ÉS BESZÉLGESSÜNK RÓLA! #KISZALLITOLESZEKAZUNIXNAL