Kiszállító

  • Cég neve

    Inter Cars Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Az Inter Cars Hungária Kft Kiszállítót keres Szolnoki kirendeltségére a következő feltételekkel:
Feladatok:
  • A rakomány összekészítése, átadása, átvétele, ellenőrzése, kiszállítása
  • A jármű előkészítése, útvonalterv készítése, illetve a megadott útvonalterv betartása
  • Menetlevél/fuvarlevél rendszeres vezetése, a szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Készpénzes számlán szereplő áruk kiszállítása esetén a készpénz átvétele és az ügyfélszolgálattal történő elszámolása
  • Bizonylatok, hivatalos levelek kézbesítése

Amit kínálunk:
  • Fejlődési lehetőség
  • Európa legnagyobb autóalkatrész kereskedelmi cégénél való hosszú távú, biztos munkahely
Munkavégzés helye:
Szolnok, 32-es út Transzformátor Ipartelep

Elvárások

  • Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
  • Problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Önálló, dinamikus munkavégzés (terhelhetőség)
  • Minimum középfokú végzettség

A jelentkezem gombra kattintva kérem csatolja az önéletrajzát