Kiszállító - C kategóriás sofőr

5 munkatársat keresünk

  • Cég neve

    Vellea Home Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Baranya megye, Csongrád-Csanád megye, Győr-Moson-Sopron megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Vas megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'C' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Lapra szerelt bútorok kiszállítása a megrendelő címére előzetes ütemezés szerint.
  • Gondoskodsz róla, hogy a megrendelt termékek hibátlan állapotban és pontos időben eljussanak a vásárlóhoz;
  • A vásárlók udvarias és segítőkész kiszolgálása;
  • A megrendeléshez kapcsolódó dokumentumok precíz kezelése.
  • A bizonylatkezelésre és a kifizetések jelentésére vonatkozó eljárások szigorú betartása;
  • Közvetlenül felelős vagy a rádbízott autóért, az árukért és a pénzügyi eszközökért;
  • A vállalati munkavégzésre vonatkozó vállalati szabványok betartása.

Elvárások

"C" kategóriás jogosítvány

Képes vagy a jelenlegi és potenciális vásárlóink részére gyorsan és precízen elvégezni a kiszállításokat.
Hatékonyságoddal segítesz nekünk megfelelni a magyarországi terjeszkedés kihívásainak.

Előnyt jelent

  • Vezetőüléses targonca jogosítvány.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Felelősség, szervezettség és készpénzkezeléssel kapcsolatos készségek;
  • Magas szintű fegyelem;
  • Ügyfélszolgálati készségek.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés;
  • 7,5t teherautó, belföldi árufuvarozás.
  • Támogató közösség, és vezetőség.
  • Pontos havi kiszámítható bankszámlára érkező bérkifizetés.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A Vellea Home egy Kelet-Európában működő nemzetközi cég magyarországi leányvállalata, amelynek képviseleti irodái vannak Magyarországon, Görögországban, Macedoniában, Romániában és Albániában, székhelye pedig Bulgáriában található.