Kiskereskedelmi árképzési asszisztens

  • Cég neve

    BAUCENTER Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Kaktusz utca 8.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Budaörsi építőanyag kereskedés keres kereskedelmi asszisztensi állásra középfokú kereskedelmi, gazdasági ismerettel rendelkező agilis kollégát főállású munkakörbe.
  • Feladatai a cég által forgalmazott termékek árazási táblázatainak összeállítása excelben, piaci információk beszerzése, feldolgozása, adatok betöltése Vectory nevű ügyviteli rendszerbe. Ezen kívül szükséges a saját 2 db teherautónk fuvarteljesítményének nyomon követése és az általános adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Legfontosabb az Microsoft Excel szoftver magasszintű és alapos ismerete, meglévő készségszintű rutinnal, logikai és matematikai elemző gondolkodásmóddal.
  • Elsősorban Budaörshöz közeli lakhely (max. 15 km.)
  • Bejáráshoz autó és jogosítvány szükséges (esetleg buszjárattal megoldható).
  • Elvárás a hosszú távban gondolkodás, elvárás a legalább 3-5 éves elköteleződés!

Előnyt jelent

  • Középfokú kereskedelmi, vagy gazdasági ismeret, esetleg néhány éves gyakorlat hasonló munkakörben.
  • Előnyt jelent a jó terhelhetőség, precíz és alapos, önmagát ellenőrizni képes munkavégzés.
  • Vectory ügyviteli rendszer ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést és stabil hátteret biztosítunk.
  • Kizárólag sokéves (legalább 3-5 éves) munkavégzéshez keresünk tartós csapattársat!

Céginformáció

Cégünk a Baucenter Kft. 21 éve alakult Budaörsön, azóta az Új-Ház Csoport építőanyag kereskedelmi franchise tagjaként lát el az építőanyag kereskedelmi feladatokat családi ház és társasházakat építő magánszemélyek és építési vállalkozók építőanyag igényeinek kiszolgálásában.
Cégünk 17 fővel dolgozik, több, mint 1,0 MdFt éves forgalmat ér el, stabil háttérrel rendelkezik.

Kérem, hogy a fizetési igényének megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjen részletes, teljeskörű szakmai és tanulmányi önéletrajzát elküldeni.
Tonkó Zoltán ügyvezető