MAN Kamion és Busz Kereskedelmi Kft. (szla: MAN Kft.) logo

Kishaszongépjármű értékesítő

  • Cég neve

    MAN Kamion és Busz Kereskedelmi Kft. (szla: MAN Kft.)

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Berkenyefa sor 1.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol felsőfok vagy
    • Német felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • új kishaszonjárművek és kapcsolódó szolgáltatások értékesítése a kijelölt régióban;
  • ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, ügyfelek látogatása, ügyfélelégedettség növelése;
  • új ügyfelek felkutatása, üzleti kapcsolatok kiépítése;
  • ajánlatok, heti riportok készítése;
  • piaci változások, trendek nyomonkövetése;
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség (gazdasági, kereskedelmi, marketing vagy műszaki területen);
  • Jármű értékesítésben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat;
  • aktív, tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word, Outlook, PPT);
  • min. B kategóriás vezetői engedély autóvezetési gyakorlattal.

Ha jellemző rád a kitartás és a kreativitás (tudod, mit jelent visszamenni az ablakon :-)), ha a határozott fellépésedhez műszaki véna is társul, megbízható vagy és az erősséged a problémamegoldás és a kommunikáció, akkor TÉGED keresünk!

Előnyt jelent

  • releváns, jármű értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • tárgyalóképes német nyelvtudás;
  • SAP ismeret;

Amit kínálunk

  • szakmai kihívásokat, felelősségteljes munkát;
  • biztos, stabil munkahelyet;
  • korszerű munkakörülményeket;
  • folyamatos képzési lehetőséget;
  • béren kívüli juttatást;
  • értékesítési jutalékot, céges autót; telefont, laptopot;
  • élet-és balesetbiztosítást.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az MAN Truck & Bus a Volkswagen Csoport tagjaként a világ egyik vezető haszongépjármű és autóbusz gyártó cége.
Az MAN Truck & Bus SE egyike Európa vezető haszongépjármű-gyártóinak és szállítási megoldásokat nyújtó vállalatainak.
Termékportfóliója magába foglalja a kis-és nagyteherjárművek, autóbuszok, dízel és gázmotorok, elektromos meghajtások széles választékát, valamint a személy-, és áruszállításhoz  kapcsolódó szolgáltatásokat.
Célunk, hogy napról napra leküzdjük határainkat, és folyamatosan fejlesszük technológiailag úttörő termékeinket.