Baptista Tevékeny Szeretet Misszió logo

Kisgyermekgondozó, - nevelő

  • Cég neve

    Baptista Tevékeny Szeretet Misszió

  • Munkavégzés helye

    Szada, Erdőkertes, Püspökladány

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Napsugár Bölcsőde hálózatunkba kollegát keresünk

kisgyermekgondozó, - nevelő

munkakör betöltésére.

A Baptista Tevékeny Szeretet Misszió fenntartásában működő bölcsődék 1-3 éves korú gyermekek gondozását, nevelését végzik. A bölcsődéink csoportjai kis létszámúak, így a nevelők rugalmasan tudják követni az időszakonként változó igényeket. Bölcsődéink biztonságos, otthonos környezetben, hatóságok által ellenőrzötten, engedélyhez kötötten gondoskodnak a gyermekek fejlődéséről.

A 2024-es évben négy új bölcsődét tervezünk nyitni, ezzel is segítve a családokat. Bölcsődéink Ecseren, Erdőkertesen, Püspökladányban és Szadán nyílnak, ahol intézményenként 28, összesen 112 gyermek ellátását vállaljuk.

Feladatok:

  • 1-3 év közötti gyerekek körüli teendők ellátása, gondozása
  • Tematikus foglalkozások vezetése, segítése
  • A gyerekek környezetének tisztántartása
  • Együttműködés a családokkal
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárt kompetenciák:

  • Kisgyermekgondozó-nevelő OKJ-s szakképzettség
  • Gyermekcentrikus szemléletmód, gyermekszeretet, elhivatottság
  • Jó kommunikációs készség, kreativitás, türelem, megbízhatóság, empátia, tolerancia, figyelmesség
  • Büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány
  • 1-3 év közötti gyerekekkel szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Szada, Erdőkertes, Püspökladány

Kezdés időpontja:

  • 2024.08.01

  • Fényképes szakmai önéletrajz, szakképzettséget igazoló dokumentumok fénymásolatának a beküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Kisgyermekgondozó