Kisgyermekgondozó (Budai magán bölcsőde)

  • Cég neve

    A Kisdedóvó Alapítvány

  • Munkavégzés helye

    1118 Budapest, Hársmajor utca 14.

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapest XI. kerületi magán Bölcsőde és Miniovi, 1-4 éves gyermekek gondozásához és neveléséhez munkatársat felvesz.

Elsősorban teljes munkaidős, de részidős munkatárs jelentkezését is elfogadjuk, rugalmas munkarendben.

Elvárások

Gyermekek környezetében megszerzett gondozási, nevelési tapasztalat szükséges.

Pályakezdő, de tehetséges, vidám alaptermészetű jelentkezőket betanítjuk.

Együttműködő munkatársak, támogató, segítő légkör.

ZENEI képzettség, hangszer/énektudás előny, de nem feltétel.

ANGOL nyelvtudás előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés.

Rugalmas munkarend.

Budai, csendes zöldövezeti utcánk jól megközelíthető tömegközlekedéssel, több buszjárattal, vagy a 4-es metrótól 10 perc sétával.

Az utcában ingyen parkolási lehetőség van.

Jelentkezni lehet aktuális fényképpel ellátott szakmai önéletrajz megküldésével közvetlenül a Sasadi angol-magyar Bölcsőde és Miniovi honlapján megadott e-mail címen, vagy itt a Profession honlapján keresztül.