Kísérleti technikus - Murony

  • Cég neve

    KWS Group

  • Munkavégzés helye

    Murony

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

KWS Group

A KWS a világ egyik vezető növénynemesítő vállalata. A 2022/2023-es pénzügyi évben több mint 5000 alkalmazottunk volt több mint 70 országban, és mintegy 1,8 milliárd euró nettó értékesítési bevételt értünk el. A hagyományaihoz híven családi tulajdonú vállalat, a KWS több mint 165 éve függetlenül működik. Fő tevékenységi területünk a növénynemesítés, valamint a kukorica-, cukorrépa-, gabona-, repce-, napraforgó- és zöldségmagvak előállítása és értékesítése. A KWS a legmodernebb növénynemesítési eljárásokat alkalmazza, amelyek folyamatosan javítják a gazdák terméshozamát, valamint növelik a növények betegségekkel, kártevőkkel és abiotikus stresszel szembeni ellenállását. Ennek érdekében vállalatunk a tavalyi évben több mint 300 millió eurót fektetett a kutatás-fejlesztésbe.

A KWS veti a jövőt. Magas hozamú vetőmagjainknak és széleskörű tudásunknak köszönhetően már nemzedékek óta a gazdák megbízható partnerei vagyunk. Ily módon hozzájárulunk a világ növekvő lakosságának élelemellátásához. A magokat ügyfeleink igényeihez és követelményeihez igazítjuk, hogy a lehető legjobb minőséget biztosítsuk, és erős partnerek legyünk a teljes értékláncban.
Azonnali kezdéssel Kísérleti technikust keresünk a KWS Magyarország Kft csapatába, Muronyba, a kukorica nemesítő állomásra. Új kollégánknak szilárd ismeretekkel kell rendelkeznie a hibrid nemesítés terén, szeretnie kell az új technológiákat, és hajlandónak kell lennie az utazásra.

Az Ön feladatai:

  • Koordinálni és felügyelni a különböző kukoricafajták teljesítményét mérő kísérleteket.
  • A kísérletekkel kapcsolatos adatokat gyűjteni, elemezni és beszámolókban összefoglalni.
  • Felügyelni és végrehajtani a kukorica-nemesítési műveletekhez használt gépek karbantartási feladatait.
  • Kezelni és felügyelni a speciális eszközök használatát a kukoricavetés, -aratás és -feldolgozás terén.
  • Biztonsági protokollok végrehajtása és betartása a gépkezeléssel kapcsolatosan.
  • Követni a legújabb fejlesztéseket az agráripari technológiák terén.
  • Az állomás technológiai szakértőjeként részt venni és optimalizálni az új technológiák integrálását.
  • A csapat tagjait képezni az új technológiák hatékony alkalmazásában.
  • Drónokat használni a növényzet felügyeletére, az adatgyűjtéshez és a területi viszonyok értékeléséhez.
  • A növényfejlesztési stratégiák fejlesztése kapcsán együttműködni a kutatókkal, a drónok által gyűjtött adatok felhasználásával.

Elvárások:

  • Mezőgazdasági mérnöki vagy kapcsolódó területen szerzett felsőfokú végzettség (BSc vagy MSc).
  • Képzettség a mezőgazdasági gépek kezelésében és karbantartásban.
  • Lelkesedés az új technológiák iránt.
  • A precíziós mezőgazdasággal kapcsolatos ismeretek és tapasztalatok előnyt jelentenek.
  • Informatikai készségek.
  • B kategóriás jogosítvány szükséges, a T kategória előnyt jelent.
  • Angol nyelvtudás (alap szóbeli)
  • Erős kommunikációs készség, hajlandóság az utazásra a különböző kísérleti helyszínekre.

Amit kínálunk:

  • Multinacionális hátterű, de családi tulajdonban lévő vállalat. Ezt a kultúrát a gyakorlatban is megéljük, nyitott és barátságos munkahelyi légkört teremtve az első naptól kezdve
  • Stabil, hosszútávú munkaviszony, azonnali kezdéssel
  • Folyamatosan fejlődő munkahely, innováció
  • Munkába járás támogatása, Cafeteria

Felkeltettük az érdekelődését? Kérjük nyújtsa be jelentkezését online felületünkön, hogy minél hamarabb megismerhessük és küldje el nekünk a szükséges dokumentumok másolatát is (motivációs level, önéletrajz, végzettséget igazoló dokumentumok).