Kisegítő Csomagolói Pozíció - Szállj Be a Pörgős Csapatunkba!

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Csongrád, Bokros

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Keress akár napi 20.000 Ft-ot diákmunkáddal egy világhírű élelmiszergyártó cégnél!

Főbb feladatok, munkák:

Feladatok:

Vállald a kihívást és segíts csapatunknak a következő feladatokban:
  • Csomagolás és dobozolás gyors tempóban
  • Mozgass félkész-késztermékeket precízen és hatékonyan
  • Segíts előkészíteni a csomagolást és vegyél részt a folyamatokban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Betöltött 18. életév
  • Nappali tagozatos jogviszony

Amit kínálunk:

  • Kapj kiemelt bérezést: Netto 1535 Ft/óra + 15%-os éjszakai pótlék.
  • Keresd a pénzt: Akár napi 20.000 Ft is lehet a zsebedben!
  • Érezd a megbecsülést: A kiemelkedő teljesítményért nettó 200 Ft/óra bónusz minden hónapban.
  • Utazz kényelmesen: Céges buszjárat és fizetett utazás, ráadásul (+nettó 2000 Ft/munkanap).
  • Tanulj könnyen: Egyszerűen betanulható feladatok és barátságos csapat vár rád.
  • Alakítsd ki saját időbeosztásod: Rugalmas munkaidő, hogy együttműködhess barátaiddal és még többet kereshess.

Céges autóbuszokat az alábbi településekről indítunk:
  • Mindszent – Szegvár – Szentes – Csongrád – Csongrád-Bokros
  • Tiszaalpár-Kiskunfélegyháza – Gátér – Csongrád-Bokros
  • Szeged

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés