Kisállat szakeladó és gondozó

  • Cég neve

    Pet King Store Kft.

  • Munkavégzés helye

    1163 Budapest, Veres Péter út

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A kedves vásárlók kiszolgálása és precíz tájékoztatása! (Nekünk vannak a legnagyobb állatfanatikus vásárlóink, egész nap az állatokról beszélhetsz!)
  • Szakszerű tanácsadás az állatokkal kapcsolatban, termékek ajánlása.
  • Pénzkezelés, kasszázás.
  • Termékek rakodása, polcok folyamatos feltöltése, hogy a vásárlóinkat rendszerezett és teli kínálat várja.
  • Postai csomagok összekészítésében részvétel.
  • Üzlet tisztán tartása, beleértve a kisállatokat is természetesen.

Elvárások

  • A legfontosabb, hogy szeresd az állatokat!
  • Szeresd a kihívásokat és szeress új dolgokat tanulni!
  • Ne riadj vissza az önálló munkavégzéstől!
  • Érts egyet azzal, hogy a fél munka, nem munka!
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Kereskedelmi, eladói tapasztalat
  • Ha már eleve profi állattartó vagy! :)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Év végi prémium
  • Munkavállalói vásárlói kedvezmények
  • Céges társasjátékklub használat
  • Ingyenes társasjátékbérlés és  kedvezményes vásárlás munkavállalóinknak
  • Előrelépési lehetőségek
  • Csapatépítési lehetőségek
  • Üdítőital kedvezmény
  • Kávézási lehetőség
  • Egy fiatalos csapat tagja lehetsz, ahol az állatok vannak mindig a középpontban.
  • Sokat tanulhatsz a kisállatokról tőlünk.
  • COVID álló munkahely vagyunk, a helyed garantált.
  • Stabil hátterű családi vállalkozás vagyunk.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

Cégünk egy dinamikusan fejlődő kisvállalkozás, célunk, hogy szakszerűen felkészítsük a leendő gazdikat a megfelelő állattartásra, ismertessük a kiválasztott állatka igényeit és a gondozásával kapcsolatos tudnivalókat.

Szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol az állatok mindennél fontosabbak? Neked is van otthon házi kedvenced? Akkor remek helyen vagy!

Mi is tartunk otthon kutyákat, macskákat, rágcsálókat, de üzletünkben egy másik szenvedélyünknek hódolunk, ez pedig a hüllőtartás! Kifejezetten a hüllőkkel és törpesünnel foglalkozunk, így olyanok jelentkezését várjuk, akik ezekkel a különlegesebb állatkákkal is szívesen foglalkoznak, mint például teknősökkel, kaméleonokkal és agámákkal, netalántán egy aranyos sündisznóval!

Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével! Motivációs levél írása előny, de nem kötelező.