Kis- és középvállalati tanácsadó Szakember - Miskolc

  • Cég neve

    UniCredit Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3530 Miskolc, Hunyadi János utca 3.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • ügyfelekkel való önálló kapcsolattartás, ügyfélportfólió kezelése, tanácsadás a bank kis- és középvállalati ügyfelei részére, a bank termékeinek értékesítése
  • a potenciális KKV ügyfelek lokális feltérképezése, a kapcsolatok kiépítése
  • akvizíciós tárgyalások lefolytatása, ajánlatok kidolgozása
  • ügyféladatok, tárgyalások naprakész nyilvántartása, tárgyalásjelentés
  • hitelelemzés, hitel előterjesztések készítése, szerződéskötési és folyósítási előkészítés
  • monitoring és review tevékenység ellátása
  • aktív cross-selling tevékenység

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség, vagy középfokú + bankszakmai OKJ végzettség
  • lakossági vagy KKV területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk

  • Bónusz teljesítménytől függően,
  • Cafeteria,
  • Well-being szolgáltatások,
  • Privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után,
  • Képzések,
  • Extra szabadnap.

Céginformáció

Az UniCredit páneurópai kereskedelmi bank, amely egyedülálló szolgáltatási kínálattal rendelkezik Olaszországban, Németországban, Közép- és Kelet-Európában. Célunk, hogy a közösségeknek megadjuk a lehetőséget a növekedésre, miközben a legjobbat nyújtjuk minden érdekelt fél számára, és segítünk kibontakoztatni ügyfeleink és munkatársaink képességeit és lehetőségeit Európa-szerte.

Pályázatát a „jelentkezem” gombra kattintva adhatja le, csatolva az aktuális önéletrajzát.