Kirendeltség vezető(Kiskőrös)

  • Cég neve

    BÁRDI AUTÓ ZRT.

  • Munkavégzés helye

    6200 Kiskőrös, Petőfi Sándor út 27.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A Bárdi Autó Zrt. több, mint 100 éves múltra tekint vissza és ezzel a legrégebben működő autóalkatrész kereskedelmi vállalkozás Magyarországon. Célunk, hogy vállalatunk egy olyan kedvelt, szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink mind a kihívásokat, mind pedig az abban rejlő siker lehetőségét megtapasztalhatják, és mindezt tegyék ösztönző, lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve.

Feladataid lennének:

  • A kirendeltségi értékesítés teljeskörű irányítása;
  • A kiszállítás, illetve a raktári folyamatok koordinálása;
  • Az értékesítési csapat vezetése, motiválása;
  • Partnerekkel való kapcsolattartás, felmerülő problémák kezelése;
  • Operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • Információ szolgáltatás és riportok készítése a felső vezetés számára.

Amit elvárunk:

  • Műszaki beállítottság és autós érdeklődés
  • Minimum 3 éves - emberek irányításában szerzett - vezetői tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Empatikus, ugyanakkor határozott személyiség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előny:

  • Autós vagy műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk neked:

  • Versenyképes fizetés
  • Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény
  • Rendszeres visszajelzés a teljesítményről
  • Stabil munkaadói háttér
  • Fejlődési -és szakmai előmeneteli lehetőség
  • Folyamatos képzések

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.