Kirendeltség vezető helyettes - Szentendre

  • Cég neve

    Unix Autó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szentendre

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A több mint 30 éves Unix Autó az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata Magyarországon. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Eredményes működésünk elismeréseként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” címet, 11-szeres Magyar és 12-szeres Superbrands díjas vállalat vagyunk, és büszkék vagyunk arra, hogy a 100 legtöbb embert foglalkoztató vállalat között szerepelhetünk felelős munkaadóként.

KIRENDELTSÉG VEZETŐ HELYETTES
(Szentendre)

Feladataid lesznek:

  • 18-20 fős csapat vezetése, motiválása és fejlesztése;
  • Kirendeltség napi működésének operatív irányítása;
  • Értékesítési tevékenység támogatása;
  • Partnereink professzionális ügyfélkiszolgálásának biztosítása;
  • A kirendeltség vezető munkájának támogatása;
  • Értékelések és beszámolók készítése.

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Minimum középfokú – műszaki vagy kereskedelmi – végzettség;
  • Értékesítésben vagy logisztikai területen szerzett – több éves vezetői gyakorlat;
  • Eredmény – és ügyfélorientált gondolkodás;
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség;
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Kiemelkedő munkatársakkal szeretünk együtt dolgozni, és pontosan tudjuk, hogy ezért kiemelkedő béreket is kell nyújtanunk. Nálunk ez megvan!
  • Szabad hétvégét;
  • Felső kategóriás, céges mobiltelefont;
  • Cégünk által forgalmazott termékekből magas vásárlási kedvezményeket;
  • Igényes, kényelmes, teljeskörű munkaruhaszettet közel 500.000 Ft értékben, amely már az első naptól rendelkezésedre áll;
  • Éves Brand shop termék vásárlási keretet (ruházat, kiegészítők és egyéb prémium használati cikkek);
  • Komplex betanítási programot ahhoz, hogy megfelelő tudás birtokában vágj bele a munkába;
  • Prémium technikai eszközöket a munkavégzéshez;
  • Tervezhető munkaidőt, heti 40 órában;
  • Rendszeres visszajelzést;
  • Egy dinamikus, fiatalos és sikeres csapathoz tartozhatsz.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető