Kijáró szervizmérnök (Kelet-Magyarország)

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

    Országosan bárhonnan pályázható, Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Egyetem

Partnerünk élelmiszeripari területen tevékenykedik, hazai és nemzetközi környezetben egyaránt. A gépek értékesítése mellett, feldolgozó, mérő, adagoló, csomagoló, ellenőrző, alapanyag- és készterméktovábbító, illetve -mozgató rendszerek tervezésével, továbbá kivitelezésével foglalkoznak. Fiatalos csapatuk bővítése céljából keressük legújabb, akár PÁLYAKEZDŐ kollegájukat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég által forgalmazott gépek telepítésének felmérése, javítása, karbantartása
  • Partnereknél történő javítások elvégzése- napi 2-3 ügyfél

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú villamos vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Tapasztaltabb és pályakezdők jelentkezését egyaránt várjuk
  • Felsőfokú szakmai angol nyelvtudás - akár külföldi partnerek látogatása; gépsorok mellől történő egyeztetések miatt
  • Felhasználói szintű Ms Office ismeretek
  • PLC programozási ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány megléte

Amit kínálunk:

  • Hozott tapasztalathoz igazított bérezés
  • Céges autó - havi 700 km-ig magánhasználtra
  • Céges mobiltelefon és laptop magánhasználatra is

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Mechatronikai mérnök

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Partnereknél történő javítások ellátása országosan, főleg Kelet- Magyarországon
  • Éves szinten 1-2 alkalommal külföldi munkavégzés/ tovább képzés