Kijáró szervizes Szigetszentmiklós

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós, Pest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Ipari gépek értékesítésével, szervizelésével foglalkozó Partnerünk részére kijáró szervizes kollégát keresünk Szigetszentmiklóson!

Főbb feladatok, munkák:

  • A gépek és kisegítő berendezések működési, szerkezeti, pontossági vizsgálatainak elvégzése, adminisztrációja
  • Szerelés felhasználási területen, karbantartás és a kiegészítő tevékenységek (nyomon követés, adminisztrálás, alkatrész vételezés)
  • A gépek beállítása a technológiai utasításoknak megfelelően
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkás végzettség (gépjárműipari, gépipari, műszaki szak)
  • 4 év szakmai tapasztalattal rendelkezel ("nagygépes" szerelésben, terepen)
  • Alapfokon kezeled a számítógépes rendszereket (MS Office, okos telefon használat)
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Vevőközpontú, pontos munkavégzés jellemez
  • Pozitív vagy, rugalmas, és szereted a szakmai kihívásokat
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • Fontos Neked a csapatszellem, az önálló munkavégzés és felelősségvállalás
  • Amit kínálunk:

  • 1 műszakos munkarend, tervezhető időbeosztással
  • Stabil partneri háttér
  • Előrelépési, fejlődési lehetőségek
  • Modern munkakörnyezet, minőségi munkaeszközök
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed az önéletrajzod csatolásával!