Kijáró szervizes munkatárs

  • Cég neve

    Clearwater Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Illatos út 13.

  • Fizetés

    Bruttó 470e - 530e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Partnereink napi bejelentései alapján a kihelyezett vízautomaták külső helyszínen történő javítása, szervizelése, tisztítása.
  • Hálózatra szerelhető vízszűrő berendezéseink (POU) telepítése, javítása.
  • A telephelyen működő szerviz osztály munkájának segítése, vízautomaták szervizben történő javítása, tisztítása.
  • Partnereink megrendelései alapján a ClearWater termékeinek és berendezéseinek kiszállítása, vízautomaták beüzemelése, visszaszállítása.
  • Készpénzes számlás partnerektől készpénz átvétele, annak elszámolása.
  • Szállításhoz – szervizeléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok precíz elvégzése.
  • Ügyfelek részére a szükséges tájékoztatások megadása a vízautomaták működtetésével kapcsolatosan felmerülő kérdésekre, illetve egyéb kérdések továbbítása a Vevőszolgálat felé.

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Gépszerelésben, szervizelésben szerzett tapasztalat
  • Önálló, és a tevékenységét felelősséggel ellátó munkavégzés
  • Jó fizikai erőnlét

Előnyt jelent

  • Munkavégzés helyéhez közeli lakóhely
  • Vízhálózat szerelési gyakorlat, végzettség

Amit kínálunk

  • Biztos jövedelem (alapbér + jutalékos rendszer)
  • Cafeteria már a próbaidő alatt is
  • Céges telefon
  • Kiszámítható, hétfőtől-péntekig történő munkavégzés
  • Szabad hétvége és ünnepnap
  • Stabil munkahelyi háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Jelentős dolgozói vásárlási kedvezmény
  • Azonnali munkakezdés

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Amennyiben megfelel elvárásainknak, kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű, fényképes, önéletrajzát fizetési igénye és a legkorábbi munkába állás időpontjának megadásával a „Jelentkezem” gombra kattintva.