Kihelyezett Pénzügyi Pult tanácsadó

  • Cég neve

    Finance Sales Hungary Kft.

    - Baja, 6500 Baja, 2330 Dunaharaszti, 2120 Dunakeszi, 2100 Gödöllő, 2316 Tököl, 2600 Vác, 2030 Érd, Budapest, 6300 Kalocsa, 7600 Pécs, 3700 Kazincbarcika, 2500 Esztergom, 7400 Kaposvár, 8360 Keszthely, 2900 Komárom, 8700 Marcali, 9200 Mosonmagyaróvár, 8800 Nagyka

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Finance Sales Hungary Kft. egy megbízható és tapasztalt vállalat a pénzügyi szektorban, amely már 1996 óta van jelen a piacon és jelenleg is kiemelkedő a pénzügyi szolgáltatások terén. Tevékenységi köre széleskörű, magában foglalva az értékesítést, tanácsadást és egyéb pénzügyi szolgáltatásokat, ügyfelei számára segítséget és megoldást nyújtva a pénzügyeik kezelésében céljaik eléréséhez.

Főbb feladatok, munkák:

  • Egy kihelyezett pénzügyi ponton értékesíted a banki és a biztosítási termékeket/szolgáltatásokat
  • Felméred az ügyfelek igényeit és személyre szabott ajánlatot adsz részükre
  • Bemutatod a termékekhez és szolgáltatásokhoz kapcsolódó kedvezményeket
  • Jogosultságokat kapsz, hogy szerződéseket köthess
  • Adminisztrálsz és napi forgalomról szóló jelentéseket készítesz
  • Teljesíted a havi célszámokat, hogy elérd anyagi céljaidat
  • Koordinálod az értékesítésedet támogató közvetlen munkatársadat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pénzügyi- és/vagy biztosítási MNB végzettséggel vagy ezeket kiváltó szakirányú végzettséggel rendelkezel (pl diplomád van)
  • Legyél ügyfélorientált
  • Legyél motivált, legyenek céljaid
  • Rendelkezz hatékony és meggyőző kommunikációval
  • Magabiztosan kezeld a spontán szituációkat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali kezdés
  • Pénzügyi, biztosítási vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Banki vagy biztosítási termékek ismerete

Amit kínálunk:

  • Bejelentünk téged, mi nem kérünk vállalkozói jogviszonyt
  • Minden hónapban megkapod a fix alapbéred
  • Első 2 hónapban bérkiegészítést adunk végzettségtől függően akár 100 000 Ft-ot
  • Jutalékrendszerünk motiválni fog téged, ami jó keresetet biztosít számodra
  • Havi tervszámok teljesítése esetén jövedelmed meghaladja a nettó 460 000 Ft-ot, de van olyan kollégánk, aki 720 000 Ft-ot visz haza.
  • Igény alapján a teljes- és részmunkaidőt is biztosítjuk, akár a hétvégi beosztást is
  • A munkába járásodat 100%-ban támogatjuk (NAV előírásai szerint)
  • Baráti-, és családbarát munkahelyet biztosítunk
  • Végzettség hiányában államilag elismert képzést biztosítunk részedre egy 3 napos képzés keretében
  • Előrelépési lehetőséget is biztosítunk

Egyéb információ

Ha motivál a jutalék, de szeretnél fix bért is és alkalmazotti jogviszonyt, akkor jelentkezz hozzánk!

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Amennyiben hirdetésünk elnyerte a tetszésedet, küldd el önéletrajzodat!