Kiemelt területi képviselő

  • Cég neve

    Mary-Ker Pasta Kft.

  • Munkavégzés helye

    2120 Dunakeszi, Bem utca 9.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • >10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kapcsolattartás a felelősségi körébe tartozó hazai hálozatok régiós központjaival és a területén lévő Hipermarketekkel.
  • Supervisor feladatok ellátása
  • A partnerek eredményességének folyamatos javítása,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • A promóciók, akciók koordinálása és végrehajtása,
  • A piaci tendenciák és a versenytársak tevékenységének nyomon követése
  • Új potenciális ügyfelek keresése
  • A havi és negyedéves eredmények elemzése, jelentések készítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 10 éves FMCG piacon szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, gyakorlott vezetési képesség
  • Elsősorban Budapesti vagy Pest megyei lakhely
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Együttműködésre és csapatmunkára való képesség
  • Dinamikus, proaktív, eredményorientált személyiség
  • Felhasználói szintű MS Office, Excel, Word, Power Point ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem, cafetéria
  • Vállalati autó,telefon

Céginformáció

Élelmiszeripari gyártó cég Pest megyei székhellyel

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát  bérigény jelöléssel