HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft. logo

KIEMELT TECHNOLÓGIAI SZAKÉRTŐ (16-2804)

  • Cég neve

    HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Veszprém megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Dinamikusan fejlődő, innovatív, automatizálási területen tevékenykedő gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Motorgyártás technológiai fejlesztéseinek koordinálása,
  • Gyárthatóság és költségoptimalizálás vizsgálata,
  • Szakértői támogatás és tanácsadás nyújtása,
  • Technológiai projektek vezetése,
  • Gyártósorok üzembe helyezésének támogatása.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (diploma megléte előnyt jelent),
  • Aktív angol és/vagy német nyelvtudás,
  • BLDC / tekercselés technológiai ismeretek megléte.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások, izgalmas projektek mentén fejlődési lehetőség,
  • Aktív nyelvhasználati lehetőség,
  • Kimagasló jövedelem.

gyártástámogató, automatizálás

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!