Kiemelt számviteli szakértő

  • Cég neve

    KÉSZ Consulting Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfóliójával -, a jövőre nézve pedig további ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. Bár elsősorban építőipari márkaként ismerhetsz minket, az elmúlt közel 40 évben számos érdekeltségre tettünk szert egyéb piacokon is, mint a szálloda és vendéglátás, ipari technológia, ingatlanüzemeltetés- és fejlesztés, hajó- és vízépítés, szállítmányozás, flottakezelés, vagy épp üzleti szolgáltatások. Több, mint 2000 embert foglalkoztatunk a régióban, Magyarország mellett Romániában, Oroszországban, Ukrajnában, Szerbiában és Németországban is van irodánk.

Egymásra alapozunk. A tudásra építünk.

A pozíció betölthető Budapesten, valamint Kecskeméten is, ezért mindkettő helyszínről várjuk a pályázatokat!

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Számviteli üzletágvezető szakmai támogatása
  • Cégcsoporton belüli számviteli projektekben való részvétel
  • Könyvek minőségellenőrzése
  • Belső oktatások, képzések megtartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú számviteli végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Magas fokú számviteli tudás és min. 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Jártasság az önköltségszámításban
  • Magas szintű Excel tudás
  • Jártasság integrált vállalatirányítási rendszer használatában
  • Kontrolleri gondolkodásmód és holisztikus megközelítés
  • Fontos az önálló munkavégzés, alaposság, megbízhatóság, felelősségvállalás

Amit kínálunk:

  • Komplex juttatási csomag vár rád (prémium, cafeteria, élet- és egészségbiztosítási csomag)
  • Hosszú távú karrierlehetőséget és folyamatos szakmai fejlődést kínálunk, valamint változatos szakmai feladatokat
  • A nagyvállalati háttér és a multi jelleg egyedi kombinációját találod nálunk
  • A határidők betartása mellett rugalmas munkavégzést biztosítunk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Adótanácsadói végzettség
  • Könyvvizsgálói végzettség vagy ebben szerzett tapasztalat
  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat, jártasság
  • Coda vagy más ERP rendszer használata

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr