Kiemelt pénztáros

  • Cég neve

    FTC Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    1091 , Üllői út

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A sportbolt napi ügyfélforgalmának menedzselése, klasszikus pénztárosi és eladói feladatok keretei között, valamint a napi háttér adminisztráció végzése, illetve a többi pénztáros kontrollálása.

Elvárások

Kizárólag olyan jelentkezőket várunk, akik a felsorolt feladatok terén konkrét kereskedelmi tapasztalattal rendelkeznek, nem csupán hasonló területen dolgoztak.
Pénzkezelésben és ügyfélmunkában szerzett tapasztalat, végzettség.
Fiatalos, életvidám szemléletmód.
Rugalmasság.

Előnyt jelent

Csapatszellem, precizitás, proaktivitás.

Amit kínálunk

Hosszú távú, előrelépési lehetőséget is magában foglaló munkahely. Versenyképes fizetés, premizálás. Rugalmas munkaidő beosztás. Klasszikus alkalmazotti bejelentett jogviszony.

Céginformáció

Nagy hagyományokkal rendelkező, biztos lábakon álló, dinamikusan fejlődő, leginkább labdarúgás központú budapesti sportbolt.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, a nettó fizetési igény megjelölésével. Köszönjük!