Kiemelt gépkezelő

  • Cég neve

    Marex Composites Kft.

  • Munkavégzés helye

    2151 Fót, Akácos

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beállítja, kiszolgálja, kezeli és felügyeli a gépi berendezéseket, közvetlen elősegíti azok működését
  • A technológiai előírások, a gép vagy berendezés kezelési utasításának betartása
  • A rábízott gépek, berendezések tisztántartása
  • A rábízott berendezések működésének felügyelete, a szükséges beavatkozások elvégzése, üzemképes gépállapot fenntartása
  • Munkavédelmi, technológiai előírások betartása
  • A gyártás folyamatosságának fenntartása, az üzem közben felmerülő kisebb hibák elhárítása, a gépek alapanyag-ellátásának biztosítása, hulladékok, melléktermékek szelektív tárolása
  • A berendezések ütemezett karbantartása
  • PVC hab lapok megmunkálása
  • Készáru anyagok raktárkészletre vétele, hibás termékek hibáinak rögzítése, mérési eredmények rögzítése a vállalati szabályok és rendszerek mentén
  • Aktív részvétel a leltár elkészítésében (Raktár űrlapok kitöltése, digitalizálása)
  • Gépek termelési adatainak rögzítése a későbbi gyártások reprodukálásához
  • Termelési tervben történő mennyiségek módosításának nyomon követhető rögzítése
  • Üzemeléshez szükséges dokumentumok meglétének biztosítása (Gyártási utasítások, Műszaknapló, csomagolási utasítások)
  • Címkék, matricák elkészítése
  • Kimenő áruk csomagolásának ellenőrzése, dokumentálása
  • Kimenő áruk dokumentációinak aláíratása a fuvarozóval, és a dokumentumok irodába juttatása
  • Beérkező áruk dokumentálása belső szabályozók (ISO) szerint. A dokumentumok eljuttatása az illetékesnek.
  • Munka és tűzvédelmi hiányosságok azonnali jelzése felettesének
  • Munkaruha és védőfelszerelések állapotának, használatának folyamatos figyelemmel kísérése, hiányosságok, hibák azonnali jelzése közvetlen felettesének

Elvárások

  • Középfokú végzettség (előny: műszaki területen)
  • Termelésirányítás területen szerzett több éves tapasztalat
  • Jó vezetői és kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, haladó xls
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhető, stressztűrő személyiség

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői engedély gyakorlati tapasztalattal
  • Műanyagipari tapasztalat
  • PVC hablapok / falapok megmunkálásában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér a tapasztalat függvényében
  • Havi 20 000 Ft SZÉP kártya juttatás, munkába járás támogatása, heti 1 gyümölcsnap, év végi bónusz
  • Az alapbéren felül 125.000 Ft jelenléti bónusz
  • Befogadó barátságos munkakörnyezet
  • Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A Marex Composites Kft. a Sky Composites Csoport tagja, amely szerkezeti alapanyagok forgalmazásával és feldolgozásával foglalkozik. A vállalat 2019-ben indult, képes testre szabni a szabványos felületeket scrim, score, infúzió hornyolt, perforált, hasított és sima módon. Fő termékeink PVC hablemezek alapanyagai kompozit szendvicsszerkezetekhez, amelyeket tartósság, szilárdság, kompressziós ellenállás, tapadás és magas feldolgozási hőmérséklet jellemez.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát fizetési igényével a "Jelentkezem" gombra való kattintással.