Büntetés-Végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete logo

Kiemelt főelőadó (tűz- és munkavédelmi)

  • Cég neve

    Büntetés-Végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete

  • Munkavégzés helye

    Csenger

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi szabályok és előírások betartásának ellenőrzése,
  • munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi vizsgákkal kapcsolatos feladatok ellátása,
  • munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi okmányok kezelése és karbantartása,
  • munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi oktatás rendjének ellenőrzése, dokumentálása, megtartása,
  • üzembe helyezési eljárásokban való részvétel,
  • időszakos biztonságtechnikai felülvizsgálatokban való közreműködés,
  • munkabalesetek kivizsgálásának és nyilvántartásának elvégzése,
  • munkaeszközök időszakos ellenőrző felülvizsgálatában való közreműködés,
  • kapcsolattartás a munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi hatósággal.

A munkakör betöltéséhez szükséges szakmai elvárások és főbb kompetenciák:

  • szabálykövetés, alaposság, precizitás
  • minőségi önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság,
    kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
    jó problémamegoldó, konfliktuskezelő képesség, magas szintű hivatástudat,
  • határozott és következetes követelménytámasztás képessége.

Munkavégzés helye:

Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete, Csenger

Munkaidő: hivatali, heti 40 óra

Elvárások

  • államilag elismert szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Windows, Excel)
  • előírt alkalmassági kritériumoknak való megfelelés,
  • büntetlen előélet, kifogástalan életvitel ellenőrzésének vállalása.

Előnyt jelent

  • büntetés-végrehajtási szervezet biztonsági szakterületén szerzett szakmai tapasztalat,
  • felsőfokú büntetés-végrehajtási rendészeti alapvizsga,
  • magas fokú jogszabályismeret,
  • munkavédelmi területem szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

A beosztás ellátható hivatásos vagy rendvédelmi igazgatási alkalmazotti jogviszonyban, illetve munkavállalóként. A juttatások ez alapján a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény vonatkozó rendelkezései vagy megállapodás szerint kerülnek megállapításra.

Egyéb juttatások: cafeteria, utazási költségtérítés, külön elbírálás alapján albérleti hozzájárulás.

A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos

A pályázatot elektronikus úton a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva kell eljuttatni.