FŐVÁROSI KATASZTRÓFAVÉDELMI IGAZGATÓSÁG logo

Kiemelt főelőadó (jogász)

  • Cég neve

    FŐVÁROSI KATASZTRÓFAVÉDELMI IGAZGATÓSÁG

  • Munkavégzés helye

    1081 Budapest, Dologház utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Az Igazgatóság jogi képviseletének ellátása peres és nem peres eljárásokban.
  • Végrehajtási és adósságrendezési eljárásokkal kapcsolatos ügyintézés.
  • Az Igazgatóság jogi feladataiban történő proaktív közreműködés, a rábízott ügyek önálló ügyintézése.
  • Az Igazgatóság tevékenységét érintő szerződések, együttműködési megállapodások, belső normák előkészítése, egyeztetése, jogi megfelelőségének igazolása.
  • Jogi tanácsadás, közreműködés jogszabályok és belső szabályzatok előkészítésében, jogi állásfoglalások készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (jogi egyetem),
  • Jogi szakvizsga,
  • 3 év peres tapasztalat,
  • MS Office alkalmazásokban való jártasság,
  • Kiváló kommunikációs készség és alkalmazkodóképesség,
  • Megbízhatóság,
  • Rugalmasság,
  • Gyakorlatiasság,
  • Gyors, önálló munkavégzés,
  • Kimagasló precizitás,
  • Egészségügyi, pszichológiai, fizikai alkalmasság,
  • Kifogástalan életvitel,
  • Magyar állampolgárság,
  • Bejelentett belföldi lakóhely.

Előnyt jelent

  • Költségvetési, különösen rendvédelmi szervnél szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk

A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény szerinti hivatásos szolgálati jogviszony,
Illetmény: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény alapján,
Jövedelem kiegészítő juttatások (pl. cafeteria)
Barátságos munkakörnyezet,
Hosszú távú, stabil munkahely,
Napi munkaidő:
Hivatali munkarendben
H-CS: 7.30 - 16.00
P: 7.30 - 13.30

Jelentkezéssel kapcsolatos kérdéseikkel a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság hivatalvezetőjéhez, dr. Győrfi Gábor tű. alezredeshez fordulhatnak.

Fényképes szakmai önéletrajz.