Kiemelt értékesítési képviselő

  • Cég neve

    Express One Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Cégünk által kínált belföldi és nemzetközi szolgáltatásaink iránt érdeklődő új ügyfélkör felkutatása, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel és üzleti ajánlatok bemutatása.
  • Kiemelt kategóriájú magyar és nemzetközi partnerekkel való hosszú távú együttműködés kiépítése, meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása.
  • Az ajánlatkérő ügyfelek felkeresése, szállítási igényeik felmérése, tájékoztatása, szolgáltatásaink bemutatása.
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása, kapcsolattartás a meglévő és a lehetséges jövőbeni megbízókkal.
  • Személyre szabott megoldások kidolgozása az ügyfelek igényeinek és kihívásainak megfelelően.
  • Tenderek koordinálása: tárgyalások vezetése, a kapcsolódó anyagok elkészítése.
  • Árajánlatok és szerződések készítése, valamint azok követése, közreműködés a keretszerződések megkötésében, kiegészítésében, kiküldésében, módosításában.
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok teljes körű ismerete és ellátása, riportok, kimutatások készítése.
  • Szoros együttműködés a belső csapatokkal, például a logisztikai, ügyfélszolgálati és pénzügyi osztályokkal az ügyféligények teljesítése érdekében.
  • Ügyfél visszajelzések gyűjtése és azok elemzése, hogy folyamatosan fejlesszük szolgáltatásainkat és növeljük az elégedettséget.
  • Rendszeres riportok készítése az értékesítési tevékenységekről és az elért eredményekről a vezetőség és a csapat számára.
  • Ügyfél reklamációk kezelése, továbbítása, visszakövetése, megválaszolása.

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 4-5 éves tapasztalat;
  • felsőfokú végzettség, kereskedelmi vagy gazdasági szakképesítés;
  • magabiztos MS Office ismeretek;
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • ügyfélközpontú és megoldásorientált szemléletmód, precizitás, pontosság;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • üzleti érzék és tárgyalóképesség.

Előnyt jelent

  • Kiscsomaglogisztikai cégnél szerzett tapasztalat, piacismeret.

Amit kínálunk

  • Érdekes, változatos munka,
  • home office lehetőség,
  • motiváló juttatási csomag, cégautó,
  • hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • fiatalos és vidám munkahelyi légkör,
  • szakmai tréningek,
  • biztos, nemzetközi háttér.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Cégünk osztrák tulajdonban lévő, Európa számos országában sikeresen működő, csomaglogisztikai szolgáltatást nyújtó vállalat.