Kiállítótéri asszisztens

  • Cég neve

    Szelfi Múzeum Kft.

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Paulay Ede utca 43.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Mivel a múzeumban a kiállítótéri asszisztensekkel találkoznak főként a vendégek, így kiemelten fontos, hogy a következők az erősségeid közé tartozzanak.
  • Vendégek fogadása, tájékoztatása, jegy eladás, termék ajánlás
  • Adminisztratív teendők ellátása, így fontos hogy az Excel rendszert magabiztosan kezeld
  • Vendégtér rendben tartása
  • A vállalkozás másik szolgáltatásában (Fröcskölő) vendégek fogadása, szolgáltatás ismertetése. Itt némi fizikai munka is lehet a munkanapok része
  • Szolgáltatások működéséhez szükséges eszközök napi követése, azok lejelentése a vezetőnek

Elvárások

  • munkád során szeretsz kommunikálni,
  • alapvetően jókedvű, kedves, mosolygós vagy és ezt át tudod adni másoknak is,
  • jól beszélsz angolul,
  • igényes vagy a munkakörnyezetedre,
  • munkádra jellemző a pontosság, precízség,
  • dolgoztál már kasszával,
  • tudsz és szeretsz csapatban dolgozni,
  • nem ijedsz meg attól, hogy adminisztrálnod is kell a munkád során,
  • lendületesen tudsz dolgozni és akár rendezvényeken is részt kell venni,
  • jól ismered és használod a MS Excel-t,
  • jellemző rád a rugalmasság,

Előnyt jelent

  • rendelkezel minimum érettségivel,
  • van angol nyelvvizsgád és aktívan használod is a nyelvet,
  • azonnal tudnál kezdeni és hosszútávon gondolkozol a leendő pozíciódban.

Amit kínálunk

Ha arra vágysz, hogy szép munkakörnyezetben dolgozz, szereted a pörgést, aktivitást, de az adminisztráció sem esik nehezedre, szeretnéd, hogy anyagilag is elismerjék a munkád, akkor jelentkezz a pozícióra!
Az állás teljes munkaidős, heti 40 óra.

Céginformáció

MUNKATÁRSAT KERESÜNK A MUSEUM OF SWEETS & SELFIES CSAPATÁBA!
A MUSEUM OF SWEETS & SELFIES 2018-ban nyitotta meg kapuit Budapesten, és azóta egy igazán üde, vidám színfoltja a városnak, ami a hazai vendégeken felül a legkülönbözőbb országokból érkező turisták számára is preferált célpont. 2019 óta már két helyszínen várjuk a vendégeket.
Mivel a múzeumban a kiállítótéri asszisztensekkel találkoznak főként a vendégek, így kiemelten fontos, hogy a következők az erősségeid közé tartozzanak.

JELENTKEZÉSEDET fényképes önéletrajzzal "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.