Kiállításszervezési Vezető

  • Cég neve

    Pesti Vigadó Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Vigadó tér 2.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A Kiállításszervezési Csoport vezetése, a munka szervezése;
  • A Magyar Művészeti Akadémia felől érkező, a saját szervezésű, valamint a külső partneri kiállítások és kapcsolódó szakmai/kulturális programok előkészítésének, megvalósításának felügyelete, a programfelelősök meghatározása, a szükséges feltételrendszer kidolgozása együttműködve a belső és külső munkaterületekkel;
  • A kiállításokhoz kapcsolódó építési és bontási munkák megszervezése;
  • A kiállítások és a kapcsolódó programok előkészítéséhez és lebonyolításához tartozó dokumentációs folyamatok felügyelete, átláthatóságának megszervezése;
  • Együttműködés a Pesti Vigadó szakmai-művészeti éves programkoncepciójának kialakításában a belső és külső munkaterületek összehangolásával;
  • Együttműködés a kiállítások látogatottsági mutatóit növelő szakmai programterv, a kiállításokhoz kapcsolódó éves kommunikációs és marketing terv kidolgozásában;
  • A kiállított műtárgyak szakmai felügyelete, azok biztosításának megszervezése;
  • Jelentések készítése az ügyvezető felé;
  • A Pesti Vigadó kiállítótermeinek folyamatos felügyeletének szervezése, a kiállítótermek tisztaságának, üzemeltetésének szervezése;
  • A Pesti Vigadó kiállításszervezéséhez tartozó raktárterületek felügyelete, a benne lévő eszközök naprakész nyilvántartása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • Magas szintű szervező, kapcsolatteremtő, kommunikációs és együttműködési készség, jó problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Benyújtandó dokumentumok: magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz bruttó bérigény megjelölésével, motivációs levél

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva 2024. május 14-ig.