Kiadói gyártásvezető

  • Cég neve

    Ringier Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • kiadványok megrendeléseinek naprakész bonyolítása, koordinálása
  • árajánlatok bekérése, értékelése, elemzése
  • beszállítói tárgyalások egyeztetése
  • szerződések előkészítése
  • évenkénti nyomdai tender levezénylése
  • éves ütemezések elkészítése
  • kapcsolattartás belső részlegekkel és külső partnerekkel
  • nyomdai kapacitások feltárása, változások nyomon követése
  • papírfajták elemzése, javaslat alkalmazásra
  • új megoldások felkutatása javaslat alkalmazásra
  • konkurenciafigyelés
  • gyártási költségek előrejelzése
  • gyártási folyamatok, termékek minőségellenőrzése
  • számlák iktatása, ellenőrzése
  • költségelemzés
  • reklamációk kezelése
  • adatszolgáltatás társosztályok számára

Elvárások

  • középfokú végzettség (felsőfokú előnyt jelent)
  • angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • multinacionális környezet hazánk egyik legnagyobb médiavállalatánál
  • megbízható, stabil háttér
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • fejlődési lehetőség