Raabe Klett Oktatási Tanácsadó és Kiadó Kft. logo

Kiadói asszisztens

  • Cég neve

    Raabe Klett Oktatási Tanácsadó és Kiadó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1116 Budapest, Temesvár utca 20.

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kiadványokkal kapcsolatos nyilvántartások, folyamatok:
  • - Szerző és más külsős szolgáltató adatbázisának folyamatos karbantartása
  • - Licenc és royalty táblázat folyamatos vezetése
  • - Szerzői jogdíjas nyilvántartás vezetése
  • - Gyártási folyamatok adminisztrációja, ajánlatkérések
  • - Köteles példányok adminisztrációjával kapcsolatos feladatok
  • - Projektek dokumentációjának nyomon követése ( archívumkezelés)
  • - Jegyzőkönyvek vezetése
  • Konkurenciafigyelés, piackutatás támogatása:
  • - Konkurenciafigyeléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • - Konkurencia könyveinek nyilvántartása
  • Vendégfogadás, utazásszervezéshez kapcsolódó feladatok ellátása.
  • Rendezvényekkel kapcsolatos feladatok:
  • - Rendezvények előkészülésének támogatása
  • - Rendezvényen részvétel, besegítés standnál vagy technika biztosításában

Elvárások

  • legalább egy éves irodai tapasztalat
  • az irodai szoftverek magas szintű alkalmazása
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • tanulási, fejlődési képesség
  • változások rugalmas kezelése
  • precíz, részletorientált szervezési képesség
  • fiatalos, lendületes személyiség, feddhetetlenség

Amit kínálunk

  • fiatal, lendületes, barátságos környezet
  • önfejlesztés, tudásátadás
  • karrierfejlesztési lehetőségek

Céginformáció

  • A Raabe Klett Kiadó Európa egyik vezető oktatási társasága, a stuttgarti székhelyű Klett-csoport magyarországi tagja, amely nemzetközi szinten 18 országban képviselteti magát. További információkért látogasson el a klett-gruppe.de weboldalra!