Kézi szitázó

  • Cég neve

    NR VÁLLALKOZÁS KFT.

  • Munkavégzés helye

    1149 Budapest, Várna utca 5.

  • Fizetés

    Nettó 1 500 - 2 500 Ft/óra bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Nyugdíj mellett végezhető
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Rendszámtartók feliratozása kézi sztázással.

Elvárások

Legyen kézi szitázásban jártas. Precízen, figyelmesen végezze munkáját.

Előnyt jelent

Kézi szitázás ismerete.

Amit kínálunk

Lehetőség van 4-6-8 órás munkaidőben is dolgozni. Megegyezés szerinti bejelentett fix bérezés, de lehetőség van teljesítmény (db alapú) szerinti megállapodásra is. Munkaidő 7.00-15.30 között. Hétvégék szabadok.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Kutyabarát

Céginformáció

NR Vállalkozás Kft. 1994. óta működő családi vállalkozás. Cégünk stabil, túléltük a 2008-as válságot, a Covid nehéz időszakát is. Általában 10-15 fő létszámmal dolgozunk, kellemes baráti légkörben. Fő tevékenységünk rendszámtartók fröccsöntése, több típus. Ezek feliratozása történik kézi, gépi szitázással, ahogy a megrendelő autó-márkakereskedők kérik. Csomagoljuk és kiszállítjuk az egész ország területén.

A “jelentkezem” gombra kattintva kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.