Kézi összeszerelő operátor

  • Cég neve

    KONTAKT Elektro Kft.

  • Munkavégzés helye

    7630 Pécs, Mohácsi út 79.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Villamos termékek gyártási feladatainak ellátása
  • Kábelkorbácsok konfekcionálása
  • Kézi összeszerelő soron szerelési feladatok
  • Alapanyag készletek nyomon követése
  • Ismétlődő rutinfeladatok ellátása

Elvárások

  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Jó műszaki érzék
  • Monotonitás tűrése
  • Állóképesség
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Nyitottság a fejlődésre
  • Várjuk csökkent munkaképességű személyek jelentkezését is

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Pontos időbeni fizetés elszámolás;
  • Támogatás a betanulásban és a további szakmai fejlődésben;
  • Céges munkaruha
  • Minőségi szerszámok

Céginformáció

KONTAKT-Elektro Kft. belföldi tulajdonú, családi vállalkozásként 41 éve tevékenykedik sikeresen az ipari automatizálás különböző területein.
Tevékenységünk kiterjed az ipari technológiák villamos tervezésére-kivitelezésére, villamos elosztószekrények gyártására és helyszíni telepítésére, hardver- és szoftverfejlesztésre, elektronikai készülékgyártásra, és vezető ipari szenzorgyártók kereskedelmi képviseletére.