Kézi csomagoló

  • Cég neve

    Balázsi György EV

  • Munkavégzés helye

    1214 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Kerékpáros kulacsok és fitness shakerek összeszerelésére, cimkézésére, csomagolására keresünk jó kézügyességgel rendelkező, monotonitást tűrő munkatársat pörgős, vidám csapatunkba.

Elvárások

  • jó kézügyesség
  • kiváló látás
  • állóképesség
  • pozitív hozzáállás

Előnyt jelent

hasonló munkában, üzemi környezetben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

Egyműszakos munkarend, munkaidő: 6:30 - 15:00; magas kereseti lehetőség teljesítménytől függően, munkábajárási támogatás

Céginformáció

Cégünk több, mint 20 éve foglalkozik sport kulacsok és shakerek emblémázásával. Családias hangulatú, stabil háttérrel rendelkező vállalkozás vagyunk.

Kérjük, csatolja rövid szakmai önéletrajzát.