Key Account Representative (HoReCa/retail)

  • Cég neve

    WhiskyNet Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Headset
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Rád szeretnénk bízni az adott régióban lévő legfontosabb partnereinkkel való kapcsolattartást HoReCa ÉS/VAGY Retail egységekben
  • Nálunk kamatoztathatod meglévő kapcsolati tőkédet és a vevőszerzés által új piaci szereplőkkel is kapcsolatba kerülsz
  • Magabiztosságoddal és profi tárgyalási készségeddel eléred, hogy a termékeink eljussanak azokhoz, akik osztoznak a szenvedélyünkben a prémium alkoholok iránt. Ebben profi szakmai anyagaink és jól ismert rendezvényeink (Bár Show, WhiskyShow, Rum Show) támogatnak
  • Tudjuk, mit szeretnénk elérni, de a régiódon belül te tervezed meg az idődet, a partnereid rendszeres látogatását, de mindig számíthatsz vezetődre és szakértő csapatunkra, ha támogatásra lenne szükséged
  • Itt nem csak disztribúcióért felelsz, hanem valódi értékesítést végzel: ár- volumen és disztribúciós tárgyalásokat is bonyolítasz
  • Trade marketing eszközökkel és kreatív ötletekkel segíted a partnereink értékesítését
  • HoReCa esetén bar eventeket, kóstolásokat, guest shifteket, szervezel, vagy akár előadásokat tartasz
  • Együttműködsz a legfontosabb brandjeink márka nagyköveteivel

Elvárások

  • Ismered a HoReCa ÉS/VAGY Retail piaci szereplőket és kapcsolati tőkével is rendelkezel
  • Minimum középfokú végzettséged van
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és vezetői rutinnal
  • Dolgoztál már legalább 2 évet hasonló munkakörben
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office programjait
  • Munkádra igényes vagy és szeretsz tárgyalni
  • Tudsz önállóan dolgozni, de nyitott vagy mások véleményére és tanácsára
  • Alapvetően vidám és pozitív gondolkodású vagy, hogy közösen örüljünk a sikereinknek
  • Lehetőséget látsz abban, hogy multi dogmák helyett egy stabil, emberközpontú cégnél dolgozol.

Amit kínálunk

  • Átlagon felüli bérezést (alapfizetés + mozgó bér)
  • Magán célra is használható vállalati személygépkocsit
  • Laptopot és telefont
  • Hosszú távú fejlődési lehetőséget és a presztízs markák változatos világát
  • Összetett feladatkört változatos szakmai feladatokkal, amikhez bizalmat és önállóságot adunk
  • Modern irodai környezetet

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Kik vagyunk?
A WhiskyNet Kft. az ország egyik legdinamikusabban fejlődő, alkoholipari disztribútor vállalata.
Tevékenységi körünk:

  • márka-disztribútorok vagyunk: Diplomatico, Teeling, Plantation/Plantaray, Gin Mare, Citadelle, Arran, Kraken és sok más…
  • nagykereskedők vagyunk: nem csak saját, hanem a legtöbb gyártó és forgalmazó termékeit is kínáljuk
  • saját kis- és nagykereskedelmi webshopokat működtetünk: Whiskynet.hu, Ginnet.hu, Goodspiritshop.hu, wnditalnagyker.hu, whiskynetdistribution.hu
  • 4 saját boltot üzemeltetünk: Good Spirit Shop
  • miénk Budapest egyik legjobbra értékelt bárja: Goodspiritbar.hu

Mottónk: Mi nem csak kínáljuk, értünk is hozzá!