Key account menedzser (IT hálózatok)

  • Cég neve

    EPS-CONNECT International Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Keresünk egy lelkes és tapasztalt szakembert, aki csatlakozna IT csapatunkhoz IT gyengeáramú eszközök és projektek értékesítésére. Az ideális jelölt rendelkezik kiterjedt ismeretekkel az IT infrastruktúra területén, valamint sikeresen képes kezelni az ügyfélkapcsolatokat és értékesítési folyamatokat.

  • IT gyengeáramú eszközök és projektek értékesítése ügyfeleink részerére
  • Az ügyfél igényeinek felmérése és megfelelő megoldások javaslata
  • Értékesítési folyamatok hatékony kezelése és nyomon követése
  • Ajánlatok, megrendelések, visszaigazolások készítése, nyilvántartása, nyomon követése
  •  Projektek, határidők nyomon követése
  • Értékesítési és beszerzési folyamatok fejlesztésében való részvétel
  • Személyes, telefonos és emailes kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Vevői látogatásokon, ártárgyalásokon való részvétel
  • Háttérmunkák, feladatok támogatása
  • Kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások

  • Legalább 3 év tapasztalat az IT gyengeáramú eszközök és projektek értékesítésében
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Képesség az ügyfél igényeinek megértésére és megfelelő megoldások javaslatára
  • Proaktív hozzáállás és csapatmunkára való képesség
  • Jó időmenedzsment és prioritások kezelése
  • B kategóriás jogosítvány napi szintű használata

Előnyt jelent

  • Kulcs-Soft és MiniCRM ismerete
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Munkavégzés helye a 13. kerület
  • Valódi értéket teremtő feladatok és munkavégzés
  • Támogató vezetőség, elkötelezett, segítőkész kollégák
  • Szakmai és emberi megbecsülés
  • A legfontosabb elvárás a hatékonyság nem az elvek nélküli kifulladás a munkában
  • Minőségi eszközök a munkavégzéshez
  • Korlátlan mobiltelefon használat

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az EPS-Connect International Zrt egy dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú cég, melynek portfóliója lefedi a gyengeáramú strukturált hálózati elemek gyártását, hálózat építést, UPS rendszerek telepítését, CCTV és IT szerver technológiák teljes spektrumát a tervezéstől a projektek kivitelezéséig, professzionális projektmenedzsmenttel kiegészülve.

A "jelentkezés" gombra kattintva kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.