Key Account Manager

  • Cég neve

    VitaSyst Europe Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Nap utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • online kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel angol és magyar nyelven
  • ügyfelek folyamatos tájékoztatása a termékekről, aktuális akciókról
  • az ügyfelek igényeinek alapos felmérése, potenciális értékesítési lehetőségek felismerése, értékesítést támogató társosztályok bevonása a folyamatba
  • akciók, promóciók egyeztetése, árajánlatok küldése
  • egyedi ügyfél igények kezelése
  • versenytársak online megjelenéseinek folyamatos nyomon követése
  • potenciális új ügyfelek megkeresése, kapcsolatfelvétele

Elvárások

Szakmai elvárások:
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • minimum középfokú végzettség
  • informatikai ismeretek: MS Office, Excel, Power Point
  • B kategóriás jogosítvány vezetési tapasztalattal

Elvárt személyes kompetenciák:
  • határozott személyiség
  • kiváló kommunikációs készség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • ügyfélközpontú, lelkes hozzáállás, átlagon felüli kapcsolatteremtő képesség
  • strukturált gondolkodás

Előnyt jelent

  • gazdasági és/vagy kereskedelmi végzettség
  • egyéb nyelvismeret

Amit kínálunk

  • béren felüli juttatás: bónuszrendszer
  • 4,5 napos munkahét
  • céges telefont, laptopot biztosítunk
  • egy fiatalos és összetartó csapat tagja lehetsz
  • szerteágazó tapasztalatot szerezhetsz
  • hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Több mint 20 éve foglalkozunk vitaminok és táplálék-kiegészítők magyarországi és nemzetközi forgalmazásával és értékesítésével.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kattint a ’Jelentkezem’ gombra és küldd el fényképes önéletrajzodat.