Key-account manager

  • Cég neve

    Valoris Kft

  • Munkavégzés helye

    2000 Szentendre, Dobogókői út

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Egy izgalmas, lendületes és egyedülálló munkakör mely nem korlátozódik egy hagyományos funkcionális területre. Itt nyomonkövetheted a teljes termékciklust!

  • Elsődlegesen a kiemelt kereskedelmi partnerekkel napi szinten tartod a kapcsolatot, felelsz majd az optimális készlet kialakításában és fenntartásában, a belistázott termékek piacra-vezetésében és polcra-kerülésében, később a márkák hatékony kezelésében/ fejlődésében.
  • Segítesz a promóciós és marketing aktivitások tervezésében és lebonyolításában .

Elvárások

  • Angol nyelvtudás, kereskedelmi - felsőfokú - végzettség.
  • Word és Excel felhasználói szintű ismerete.
  • Jó kommunikációs képesség, önálló, gyors és precíz munkavégzés.

Főbb feladatok :

  • Rendszeres egyeztetés és kapcsolattartás a hálózati beszerzőkkel
  • Rendszeres egyeztetés és kapcsolattartás a beszállítókkal, gyártókkal
  • Készlettervezés és beszerzés
  • Elemzések készítése sales támogatása érdekében
  • Ár és logisztikai adatok rögzítése
  • Prezentációk készítése
  • Kereskedelmi akciók egyeztetése, lebonyolítása

Előnyt jelent

  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés
  • Üzleti folyamatok gyors átlátása
  • Multi-tasking, érdeklődés a kapcsolódó területek iránt
  • Jó priorizálási képesség
  • Gyorsaság
  • Precizitás
  • Spontaneitás

Amit kínálunk

  • Családias, rugalmas, emberközpontú cégkultúra, fejlődési és karrier lehetőség versenyképes és teljesítmény-arányos bérezés
  • Kultúrált irodai környezet
  • Támogató, stabil csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szentendrén működő cégünk amerikai-magyar érdekeltségű kereskedelmi - disztribúciós - vállalkozás, az amerikai Fisk Industries európai képviselője. Számos európai országba szállítjuk kozmetikai termékeinket, illetve Magyarországon az egyik legnagyobb, helyi szépségápolási termékeket forgalmazó disztribútor vagyunk. Kínálatunkban hajápolási-, bőrápolási- és dekorkozetikai márkák találhatóak a világ minden tájáról. Ismertebb márkáink: Difeel Rosemary hajápolás, Ardell, OGX, Revuele, Q+A, Hairburst. Rendkívül dinamikusan fejlődő csapatunkba hosszú távra keresünk kollégákat - elsősorban Szentendre környékéről.

A 'Jelentkezem' gombra kattintás után, kérjük, csatold fényképes önéletrajzodat.