Key-account manager

  • Cég neve

    Lissé Édességgyár Kft.

  • Munkavégzés helye

    8360 Keszthely, Külső Zsidi út 2.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Jelenlegi - elsősorban Budapest és vonzáskörzetében lévő -  vevői partnereinkkel való kapcsolattartás
  • Vevőkkel való kölcsönös bizalom kialakítása és fenntartása
  • Új vevői kör kialakításában való részvétel
  • Értékesítési stratégia kialakításában és felügyeletében való részvétel
  • Vevői tárgyalásokon a cég képviselete
  • Ártágyaláson való részvétel
  • Új marketing stratégiák kialakításában való részvétel
  • Piackutatás

Elvárások

  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 év pozícióban eltöltött idő
  • Középszintű Angol nyelvismeret
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete, például SAP
  • Kiemelkedő kommunikációs- és tárgyalási képesség
  • Kiemelkedő szervező- és időgazdálkodási képesség

Előnyt jelent

Egyéb külföldi nyelvismeretek
B kategóriás jogosítvány
Közösségi Médiafelületek ismerete

Amit kínálunk

Versenyképes Munkabér

Céginformáció

A 100%-ban Magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező LISSÉ Édességgyár Kft. közel 20 éve van jelen a magyar élelmiszerpiacon.