Key account manager

  • Cég neve

    Holland Unió Kft.

  • Munkavégzés helye

    2943 Bábolna

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel, szóban és írásban magyar és angol nyelven
  • Árajánlatok, szerződések előkészítése
  • Tendereken való részvétel megszervezése
  • A vállalati stratégia megvalósítása értékesítési területen
  • Új partnerek felkutatása
  • Meglévő vevőkkel való magas szintű kapcsolattartás, ajánlatok rendszeres elkészítése
  • Táblázatok és kimutatások készítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum 3-5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Élelmiszer kis- és nagykereskedelmi hálózatokkal, áruházláncokkal való kereskedelmi tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office)
  • Önálló munkavégzés, precizitás, terhelhetőség, rugalmasság

Előnyt jelent

  • Egyéb idegen nyelv/-ek ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Részben rugalmas munkaidő, home office lehetőséggel
  • Munkavégzés helye: heti 2-3 nap Bábolna és/vagy Győr + homeoffice lehetőség

Céginformáció

A Holland Unió Kft. állateledel előállítással és forgalmazással foglalkozó több, mint 10 éve a piacon lévő győri központú cég. Jelen munkakör munkavégézési helye a bábolnai gyár, ahol több, mint 100 kolléga dolgozik együtt a kutya- és macskaeledel előállíátásán.

Jelentkezni bérigény megjelölésével és önéletrajz beküldésével lehet