Key account manager

  • Cég neve

    Get Work Trend Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, II. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Cégcsoportunk munkaerő-kölcsönzéssel, szövetkezeti foglalkoztatással, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozik 20 éve. Minősített foglalkoztatóként toborzási tevékenységünk már több, mint 10 országra kiterjed, többek között Mongóliára, Vietnámra, Fülöp Szigetekre, Kirgizisztánra és Kazahsztánra.

Szolgáltatásaink magas szintű biztosítását támogatja belső képzési rendszerünk (Get Work Akadémia), munkavállalóink (kölcsönzött és saját) lojalitását egyedi (HR BEST díjas) megoldásainkkal erősítjük.

Bővülő csapatunkba keresünk

munkakörbe kollégát

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Cég szolgáltatásainak népszerűsítése és prezentálása, hogy maximálisan kiaknázhassuk a piaci lehetőségeket.
  • Aktívan részt venni tárgyalásokon és teljes körűen képviselni a szolgáltatási portfóliónkat.
  • Árajánlatok összeállítása és részt venni a szerződések kidolgozásában, hogy a legoptimálisabb megoldásokat kínálhassuk ügyfeleinknek.
  • Személyesen felkeresni partnereinket, hogy felmérjük igényeiket és biztosítsuk a hatékony kapcsolattartást.
  • Reszt venni az éves értékesítési stratégia kidolgozásában és végrehajtásában, hogy biztosítsuk a cégünk növekedését és sikeres piaci pozícióját.
  • Folyamatosan figyelemmel kísérni a piaci trendeket, és riportokat készíteni az aktuális helyzetről.
  • A vállalat képviselete szakmai rendezvényeken, kiállításokon és konferenciákon, hogy bővítsük üzleti kapcsolatainkat és erősítsük már meglévő partnereinkkel való kapcsolatunkat.

Ahhoz, hogy hatékonyan és eredményesen végezd a munkádat az alábbi képességekre és kompetenciákra lesz szükséged:

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan gazdasági szakiránnyal.
  • Legalább 3 év szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat, amely bizonyítja az üzleti érzékedet és az ügyfélorientált hozzáállásodat.
  • B kategóriás jogosítvány, hogy lehetőséged legyen személyesen is képviselni a céget és eljuttatni a szolgáltatásainkat az ügyfelekhez.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, hogy hatékonyan kommunikálj nemzetközi projektekben és csapatokkal.
  • Eredmény- és ügyfélorientált szemléletmód, amely segít abban, hogy mindig az ügyfelek elégedettségét tartsd szem előtt.
  • Stratégiai gondolkodás, ami lehetővé teszi számodra, hogy hosszú távú megoldásokat találj az ügyfelek problémáira.
  • Agilis, határozott fellépés és nagy fokú önállóság, hogy magabiztosan és hatékonyan tudj dolgozni.
  • Dinamikus személyiség, amely inspirálja a csapatot és ösztönzi az együttműködést és innovációt.

Amiért minket válassz:

  • Szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes juttatási csomaggal honoráljuk.
  • Cégünknél nyitottak vagyunk az új ötleteidre és támogató légkört teremtünk számodra.
  • Változatos és sokszínű feladatokon keresztül bővítheted szakmai tapasztalatodat.
  • Stabil és megbízható cégként hosszú távon tervezhetsz velünk.
  • A próbaidő letelte után heti 2 nap Home Office lehetőséget biztosítunk, ezzel is támogatva, hogy rugalmasan, hatékonyan és kényelmesen végezhesd el a feladataidat.
  • Az irodai napokon családias hangulat, forró kávé és immunerősítő gyümölcs vár majd Rád.
  • Mobil telefont és laptopot is biztosítunk.
  • Számunkra fontos kollégáink egészsége, ezért egyedi egészségtudatos programokat kínálunk, hogy kívül belül egyaránt kirobbanó formában légy.
  • All You Can Move partnerként minden hónapban hozzájárulunk a sportbérletedhez, hogy igazán jól érezd magad a bőrödben.
  • MindentMent fogászati hálózat tagjaként, arra is odafigyelünk, hogy mosolyod mindig csillogó legyen.
  • Belső képzéseinken keresztül lehetőséget kínálunk a szakmai tudásod bővítésére.
  • Csapatépőinken és a céges rendezvényeinken pedig izgalmas és inspiráló atmoszférával találkozhatsz, ahol új tudással, élményekkel és energiákkal töltődhetsz.

Munkavégzés helye:

  • Budapest II. kerület

Hogyan adhatod be a jelentkezésed hozzánk?

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzodat, melyet a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz elküldeni.