Key account manager

  • Cég neve

    CAOLA Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2049 Diósd, Homokbánya utca

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Partneri kapcsolatok kezelése és fejlesztése elsősorban hazai szinten;
  • Az értékesítési célok elérésének biztosítása a vállalat stratégiájával és üzletpolitikájával összhangban;
  • Partnerek rendszeres látogatása és tájékoztatása a szükséges információkról, akciókról és újdonságokról;
  • Ajánlatok készítése, tárgyalások lebonyolítása;
  • Rendszeres riportok, kimutatások készítése;
  • Aktív részvétel az éves kereskedelmi tárgyalásokon, javaslattétel a marketing akciókra, új termékek bevezetésére;
  • A promóciók, akciók megszervezése és végrehajtása;
  • Az értékesítési terv megvalósításában való részvétel, a tervtől való eltérés okainak elemzése és javaslattétel az eltérések korrigálására;
  • A piaci tendenciák és a versenytársak tevékenységének nyomon követése;
  • Új értékesítési lehetőségek keresése a meglévő hálózaton belül;
  • Új potenciális ügyfelek keresése;
  • A havi és negyedéves eredmények elemzése;
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése;
  • Előrejelzések készítése az értékesítési terület részére;
  • Címlista összeállítása a partnerekről;
  • Jelentések készítése.

Elvárások

  • Minimum 3 év releváns, sales területén szerzett szakmai tapasztalat kozmetikai és/vagy vegyipari ágazatban vagy FMCG piacon;
  • Aktív ügyfélkör megléte;
  • Kitűnő kommunikációs készség, tárgyalástechnikai ismeretek, ügyfélközpontú gondolkodás;
  • B kategóriás vezetői engedély;
  • Felhasználói szintű Excel ismeretek

Előnyt jelent

  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Hasonló területen szerzett 3 évnél több releváns munkatapasztalat

Amit kínálunk

    • Versenyképes fizetést;
    • A munkavégzéshez biztosított céges autót;
    • Minden munkavégzésedhez szükséges irodai felszerelést;
    • Hosszútávú munkalehetőséget határozatlan idejű munkaszerződéssel;
    • Teljes munkaidős foglalkoztatást;
    • Azonnali kezdési lehetőséget;
    • Változatos feladatokat, szakmai fejlődést;

Céginformáció

A Caola története 1831-ben kezdődött, így egészen a reformkorig nyúlik vissza.  Kozmetikai és vegyipari vállalatunk, valamint a portfóliónkba tartozó termékek nagy része gyökeresen kapcsolódik a hazai ipar kialakulásához és fejlődéséhez.
Azóta azonban nagy utat tettünk meg, ráadásul a fejlődés útján. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint a Martonvásáron átadott új gyárunk.
Ha úgy érzed, hogy vonz Téged egy olyan vállalat, amelyben a megújulás az elsődleges szempont, akkor köztünk a helyed!

Ha érdeklődsz az álláslehetőség iránt, akkor kérlek küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod bérigényed megjelölésével!