Key account manager

  • Cég neve

    BONUS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 2,0M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Az értékesítési vezető iránymutatása alapján:

  • Marketinganyagok és kampányok előkészítése, szervezése
  • Tárgyalások leszervezése, értékesítési csapat munkájának támogatása
  • Új ügyfelek felkutatása és kapcsolatfelvétel
  • Ügyféladatbázis építése, piackutatás
  • Meglévő partnerekkel kapcsolattartás
  • B2B kereskedelmi ajánlatok összeállítása, kiküldése, adminisztrációja és nyomon követése

Elvárások

  • Angol nyelv minimum középszintű tárgyalóképes használata
  • Jó kommunikációs képességek
  • Jó meggyőzőképesség szóban és írásban egyaránt
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Zavartalan munkavégzéshez külön helyiség biztosítása
  • Együttműködő, megbízható személyiség
  • Gyors tanulóképesség
  • Kreativitás, kitartás, önálló munkavégzés
  • CRM és Office365 programok haladó szintű használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű
  • A munka betöltéséhez kapcsolódó gazdasági végzettség vagy releváns munkatapasztalat (minimum 3 év) elvárt!

Amit kínálunk

  • Menedzser képzés
  • Bővülő termékkínálat, széles termék-portfolió
  • Rendezett, átlátható és szabályozott munkakörülmények
  • Hosszútávú megbízható munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség Magyarország legnagyobb háztartási műanyagáru gyártójánál
  • Key account menedzseri szint 3-6 hónapon belül
  • Teljesítményarányos bérkiegészítés munkavégzés minősége és intezintása alapján 500 000 - 2 000 000 Ft is elérhető
  • Vállalati notebook és telefon
  • Fix 8 órás munkaidő 8:00-16:30

Céginformáció

Folyamatosan fejlődő cégünknél takarító és tisztító eszközök gyártása történik. Várjuk leendő értékesítést támogató, key account manager-ünk jelentkezését!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét!