Key Account Manager - B2B Sales

  • Cég neve

    Mercateo Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Infopark sétány 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új ügyfelek felkutatása és megszerzése: Részt vesz a potenciális ügyfelek felkutatásában, minősítésében és megszerzésében
  • Ügyféltanácsadás: Ön lesz a kijelölt ügyfelek delegált kapcsolattartója és tanácsadója. Bemutatja a vállalat portfólióját, és tanácsot ad a jövőbeli együttműködés optimális beszerzési folyamatára vonatkozóan
  • Ügyfélút: Ön kezeli az "ügyfélutat" vagyis a „customer journey”-t a CRM-rendszerben, és naprakészen tartja azt. Nyomon követi az ügyfél fejlődését, és rendszeresen elvégzi az adminisztratív feladatokat
  • Számlavezetés: Az értékesítési csapattal együtt ügyfélprojekteket dolgoz ki. Ön tárgyalja a szerződéseket az egyeztetésektől egészen az aláírásig, beleértve a nyomonkövetési feladatokat is
  • Csapatmunka: Ön vezeti az ügyfélprojektek külső és belső integrációját, szorosan együttműködve más területekkel

Elvárások

  • Az ideális jelölt: rendelkezik értékesítési vagy beszerzési szakirányú végzettséggel, amelyhez legalább 3 éves, lehetőleg e-beszerzési ágazatban szerzett tapasztalat társul, amely alapján már sikeresen hozzájárult a bevételek növeléséhez és a hosszú távú ügyfélkapcsolatok ápolásához
  • Digitális jártasság: Erős affinitással rendelkezik a digitális megoldások iránt, és lelkesedik az üzleti folyamatok digitalizálása iránt.
    Kommunikáció: Szenvedélyes és extrovertált vagy, és rendelkezel azzal a tehetséggel, hogy megértsd az ügyfelek igényeit, és azokat digitális megoldásokba ültesd át
  • Analitikus készség: Képes vagy az MS Office eszközeinek használatára az értékesítési KPI-ok értékelése és bemutatása érdekében
  • Nyelvismeret: Élvezed a nemzetközi csapatban való munkát. Anyanyelvi szinten beszélsz magyarul, és jó angol nyelvtudással rendelkezel. Ezen kívül a német nyelvtudás előnyt jelent.
  • Egyéb: Vezetői engedéllyel rendelkezik

Amit kínálunk

  • Rugalmas hibrid munkamodellt kínálunk: Dolgozhatsz modern budapesti Unite irodánkban, kombinálva azt otthoni irodáddal
  • Hosszú távon gondolkodunk: Hiszünk a kreativitás szabadságában - hozzáférést biztosítunk a Company Academy képzésünkhöz is, hogy segítsük a karriered fejlődését
  • Egyenrangú félként tekintünk egymásra: korrekt vállalati kultúra, segítőkész kollégák és tapasztalt vezetés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Mi vagyunk a Unite.
Összekötjük a gazdaságot a fenntartható üzlet érdekében. Megbízható e-beszerzési platformunk az integrált Mercateo piactérrel és beszerzési portállal lehetővé teszi a B2B és a közszféra szervezetei számára a zökkenőmentes beszerzést. A vevőket és a beszállítókat a kölcsönös előnyök érdekében összekötjük, így a tisztességes verseny és a megbízható partnerségek szilárd alapját teremtettük meg. Platformunk skálázható infrastruktúrája támogatja a kapcsolatokat, az üzleti stabilitást és a stabil ellátási láncot. Forradalmasítjuk az e-kereskedelmet a B2B és a közszféra számára azáltal, hogy értéket teremtünk és osztunk meg a piacok és a közösségek számára.

Szeretne az Unite részévé válni?
Vállalatunkat 2000-ben alapítottuk, és székhelyünk a németországi Lipcsében található. Európa 12 országában működünk, több mint 700 munkatársunk dolgozik irodai és távmunkában egyaránt. A 2022-es évben 447,7 millió eurós bevételt értünk el.