Key account manager

  • Cég neve

    ALLEGRO Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Győr-Moson-Sopron megye, Pest megye, Vas megye, Zala megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Piacon lévő lehetséges ügyfelek potenciáljának, tevékenységének alapos ismerete
  • A potenciális ügyfél által megfogalmazott szakmai igény feltárása
  • Személyes és telefonos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Ajánlatok elkészítése, tenderek előkészítésében és elkészítésében való részvétel
  • Értékesítés
  • A piaci konkurencia nyomon követése
  • Aktív részvétel az éves tervezésben (lehetséges potenciálok meghatározása)
  • Jelentések rendszeres határidőben történő kitöltése és leadása
  • Kiállításokon való részvétel
  • Kapcsolattartás külföldi gyártókkal
  • Bemutató műtétek szervezése

Elvárások

  • Felsőfokú kereskedelmi és/vagy egészségügyi végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Bizonyíthatóan eredményes értékesítési múlt ortopédiai, traumatológiai és orvostechnikai eszközök területén
  • Kórházi kapcsolatrendszer
  • Legalább 5 éves ortopédiai értékesítési tapasztalat
  • Hosszútávú elkötelezettségre való szándék
  • Budapest, Budapest környéki vagy Nyugat-magyarországi lakhely

Amit kínálunk

  • Hosszú távú biztos szakmai karriert, családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát
  • Versenyképes fizetést
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Tőkeerős céghátteret
  • Fiatalos, jó hangulatú csapatot
  • Céges autó, laptop, telefon

Munkavégzés helye Budapest és/vagy Nyugat-Magyarország

Munkaidő főállás

Munkába állás kezdete azonnal

Céginformáció

Az Allegro Kft. www.allegro.hu 1990-ben alakult 100%-ban magyar tulajdonú, orvosi műszerek, kórházi anyagok és eszközök forgalmazására szakosodott vállalat. Ma közel 50 főt foglalkoztató, több üzletágban tevékenykedő cég.

Vállalatunk számos orvosi műszertechnikai világcég kizárólagos magyarországi képviselője.

Ortopédiai és traumatológiai értékesítési üzletágunkba keresünk KEY ACCOUNT MANAGERT

E munkakör első és legfontosabb feladata, jó szakmai kapcsolat ápolása a magyar ortopédiai és traumatológiai döntéshozókkal Magyarország területén. Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie.

Pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, tárgy mezőben „Key Account Manager” megjelöléssel várjuk.