Key account manager

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Részletes elemzés készítése a magyar piacról, figyelembe véve a HR-szolgáltatások iparági trendjeit, beleértve az ügyfeleket, a versenytársakat és az ország munkaerőpiaci változásait
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása és bevezetése
  • Az ügyfelek tanácsadással való ellátása, ezáltal gondoskodva arról, hogy az igényeik összhangban legyenek az általunk nyújtott szolgáltatásokkal
  • Értékesítési előrejelzések és tényleges eredmények közötti eltérések elemzése
  • Stratégiai kapcsolatok kialakítása és fenntartása kulcsfontosságú ügyfelekkel
  • Országos szintű szolgáltatási értékesítés
  • CRM rendszer kezelése, aktualizálása
  • A vállalat által kitűzött ereskedelmi KPI-k elérése
  • Költségelemzés és jövedelmezőségi forecastok készítése
  • Árazás és annak jövedelmezőségi vizsgálata

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Magas szintű excel tudás
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Eredményorientált gondolkodásmód
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Stratégiai tervezési készség
  • Erős problémamegoldó képesség
  • Hatékony és eredményes kapcsolatkezelés

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • bónuszrendszer
  • támogató és lelkes csapat
  • céges rendezvények
  • céges autó
  • modern irodai környezet
  • home office lehetőség

Céginformáció

Az Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég. Amennyiben egy változatos, izgalmas és pörgős állást keresel, amivel építheted a jövőd és rengeteget tanulhatsz a HR és sales világáról, akkor érdemes jelentkezned saját csapatunkba, mint Key Account Manager.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.