Készletgazdálkodó

  • Cég neve

    AQUASHOP Kft.

  • Munkavégzés helye

    1225 Budapest, Dűlő utca 37.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Headset
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Optimális készletszint tartása, beszerzési tervek és megrendelések elkészítése
  • Szállítókkal való napi kapcsolattartás, egyeztetés a szállítások során felmerülő feladatok kapcsán, visszáru folyamatok támogatása
  • Beérkező áruk bevételezése, szállítói számlák ellenőrzése
  • Termékek árazásával kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • Cikktörzs beállítások kezelése
  • Különösen eseti beszerzések esetén együttműködés a társosztályokkal
  • Hosszútávú előrejelzések, elemzések és kimutatások készítése

Elvárások

  • Magabiztos szállítmányozási tudás és 2-3év releváns tapasztalat
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Magas szintű Excel tudás
  • Vállalatirányítási rendszerekben való jártasság
  • Precíz, proaktív hozzáállás és önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó készség, határozottság

Előnyt jelent

  • Tengeri szállítási piacon szerzett releváns tapasztalat
  • Többéves hasonló munkakörben, kereskedelmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egyéni véleményekre építő, oldott hangulatú közeg
  • Tevékenységi területből adódóan színes, változatos munka
  • Kiváló tudáshoz kiváló fizetést tudunk ajánlani
  • Évek óta folyamatosan és intenzíven fejlődő cég és kiváló csapat
  • Uszodatechnika, egy ritka és különleges szakterület, és mi itt az Aquashopnál számos világ szinten is vezető gyártó termékeivel dolgozhatunk

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégjellemzők: Az Aquashop Kft a nagy szaktudással rendelkező, elkötelezett munkatársainak és kiemelkedő termékeinek köszönhetően, évek óta meghatározó helye van az uszodatechnikai piacon, kül-, és belföldön egyaránt. Az elmúlt évek kiemelkedő növekedése, és annak fenntarthatósága miatt szükségessé vált a létszámbővítés. Keressük azt a személyt, aki jó alapokkal rendelkezik, szívesen fejleszti tovább tudását, készségeit, hogy egy igazán hatékony és eredményes stratégiát valósíthassunk meg. Az általunk meghirdetett pozíció: