Készletgazdálkodási munkatárs

  • Cég neve

    Chef Market Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1152 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Optimális készletszint tartása, normál és akciós készteletek rendelése
  • Partnerekkel való e-mailes, telefonos kapcsolattartás, rendelések, fuvarmegbízások kezelése
  • Rendszerben történő termékadat karbantartás
  • Riportok, táblázatok vezetése, adminisztratív feladatok elvégzése
  • EKAER nyomon követés, göngyölegkezelés
  • Kapcsolattartás a vállalat egyéb területeivel: raktár, logisztika, beszerzés

Elvárások

  • Legyen minimum középfokú végzettséged
  • Légy megbízható, pontos, precíz
  • Legyen MS Office (Word, Excel, Outlook, PPT) ismereted
  • Legyél kiváló kapcsolatteremtő és csapatjátékos
  • Légy igényes a munkádra

Előnyt jelent

  • hasonló munkaterületen eltöltött idő
  • angol, német és/vagy egyéb idegen nyelv, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Alapfizetés+bónuszrendszer
  • Okos telefon, laptop
  • Sportbérlet, gyümölcsnap
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás
  • Home office lehetőség
  • Kedvezményes fesztivál jegyek
  • Ünnepi dolgozói csomagok, ajándékok

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi

Kérünk, küldd el nekünk önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, és amennyiben alkalmasnak tartunk a pozícióra, úgy kollégánk, a jelentkezésedtől számított 2 héten belül felveszi veled a kapcsolatot.